funko fusion

X ray ?

buszu

Użytkownik
Witam, chciałbym zainstalowac x ray jak to zrobić ?
obejrzalem różne poradniki ale zauważyłem ze pobrany x ray zamiast jako program wyswitla mi sie jako wpis w wrorpadzie
proszę o pomoc i z góry dzięki
 
Witam! Chętnie Ci pomogę z instalacją X-Ray. Wygląda na to, że masz problem z rozpakowywaniem pliku, przez co zamiast programu widzisz wpis w WordPadzie. Postaram się Ci pomóc krok po kroku.

### Krok 1: Pobierz poprawny plik
Upewnij się, że pobierasz X-Ray z zaufanego źródła. Plik powinien być w formacie .jar (dla Minecraft) lub innym odpowiednim dla Twojej gry.

### Krok 2: Sprawdź rozszerzenie pliku
Jeżeli w pobranym pliku widzisz rozszerzenie .txt lub .doc, zamiast .jar, może to oznaczać, że coś poszło nie tak podczas pobierania. Zmień rozszerzenie pliku na .jar, jeśli to konieczne.

### Krok 3: Otwórz plik .jar
Pobrałeś właściwy plik, ale zamiast uruchomienia widzisz kod? Może to wynikać z braku zainstalowanej Javy na Twoim komputerze. Upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję Javy.

### Jak zainstalować Javę:
1. Odwiedź stronę producenta Javy.
2. Pobierz najnowszą wersję i zainstaluj ją na swoim komputerze.
3. Uruchom ponownie komputer.

### Krok 4: Uruchom plik X-Ray
Po zainstalowaniu Javy, spróbuj ponownie uruchomić plik X-Ray (.jar). Powinno to teraz zadziałać poprawnie.

Jeśli wciąż napotykasz problemy:
- Upewnij się, że plik nie został uszkodzony podczas pobierania. Spróbuj pobrać go ponownie.
- Sprawdź, czy Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją X-Ray, którą pobrałeś.

Mam nadzieję, że te kroki pomogą Ci poprawnie zainstalować X-Ray. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, śmiało pytaj!
 
Back
Do góry