funko fusion

MOBA Wybór odpowiednich run

Dzień dobry.

Z góry przepraszam jeżeli to niewłaściwy dział i proszę o ewentualne przeniesienie tematu.

Zwracam się do bardziej doswiadczonych graczy <sam najwyżej byłem w P1> o pomoc w doborze odpowiednich run. Do tej pory posiadałem tylko 2 strony, ale postanowiłem zainwestować i teraz mam już ich 6. W zwiazku z czym trzeba je dobrze zagospodarować.

Postacie jakimi gram:

MID - main: Orianna (main), Lux, Ahri, Katarina (dopiero się nią uczę), sporadycznie fizz i akali

jungle: kha zix, lee sin,

top: pantheon, Tryndamere, maokai, malphite, nasus

adc: Tristana, Ashe, Sivir

support: Morgana, Vel'koz

Z góry dziękuję za pomoc w wybraniu optymalnego zestawu dla 6 stron run z prorytetem na mida i psotaci którymi tam gram, nie zapominając o innych liniach.

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To bardzo dobrze, że zainwestowałeś w runy.
Na mida: dobre będą AP quiny, MP marki, seale na armor/magic resist(zależne od przeciwnika), glyphy jakieś cdr+magic resist będą dobre.
Pamiętaj! Runy które będą dobre na Ahri, Orianne czy Lux, nie będą dobre na Katarine czy Akali.
Na postacie jungle, chyba będziesz musiał użyć 2 stron na runy, ponieważ khazix nie potrzebuje CDR, bo dostaje 40% z itemów jakie kupił. Natomiast na Lee Sina (main here) osobiście gram hp/per lvl, -3,50% CDR, AS quiny i flat ad marki. Na khazixa możesz zagrać flat ad z sealami armor i glyphami na mr.
Na topa, do Maokaia możesz zagrać runki z mida, nasus as+ad+armor/hp per lvl+ mr+CDR, na Trynde i Pantheona, zagraj marki armor penetration, quiny AS, seale armor i glyphy.
Na supporta chyba coś takiego mp marki, ap quinty, seal armor, -5,00% cdr i MR.
Mam nadzieję, że pomogłem.
 
Tak naprawdę pod każdą postać wypadałoby mieć ułożone jakieś sensowne runy, tak by osiągnąć największe możliwości daną postacią.
 
Back
Do góry