funko fusion

WWE 2K15 na PC nie uruchamia się

E

endurak51

Gość
Witam! Ostatnio zakupiłem WWE 2K15 na PC (a właściwie konto z 2K15 za 10 zł, tak tanio bo to jakiś sklep daje jedno konto wszystkim tyle że w trybie offline się gra i nic poza grą nie można na tym koncie robić) no i ściągnąłem. Próbuje ją włączyć, ale nie mogę, bo wyskakuje mi "nieznany błąd". Co mam zrobić? Dodam że gra niby jest na 64- bity a ja mam 32.
 
Nie odpalisz tej gry na 32-bitowym.

Podaj specyfikację komputera.

Generalnie potrzebujesz 64-bitowy system i procesor x64 żeby odpalić taki system.
Jeżeli masz odpowiedni procek to wystarczy zaopatrzyć się w 64-bitowy system.
Tutaj nie powinno być problemu wielkiego jeżeli masz np CD z windowsem, albo jakiegoś boot-drive'a.
Z tego co pamiętam przy instalacji można wybrać między 32, a 64-bitowym.
Upewnij się tylko co do tego procesora zanim to zrobisz.

Sugeruję powoli aktualizować kompa na 64bit / 8GB RAMu / 4-rdzeniowy procesor (jeżeli masz np dwu w tym momencie).
32 bity nie są idealne do grania, a mamy już w końcu 2016 rok.
 
Hej,
prawdopodobnie źródłem Twojego problemu jest konto z lewego źródła. Steam skutecznie walczy z "wypożyczaniem" kont. Piszę to z przekonaniem, że Twój komputer spełnia wymagania gry WWE 2k15. Żeby się jednak ku temu upewnić, musimy znać specyfikację Twojego komputera... o ile po prawie miesiącu zechcesz zajrzeć na swój temat ^^.
 
Co do 32 bitówek to WWE ci nie ruszy bo na starym złomie próbowałem odpalić i cóż... rak
Jeżeli by "Steam zabrał grę" automatycznie na profilu jest powiadomienie od supportu z podejrzeniem cdkeya, konta itp. że coś jest nie tak. Z automata usuwają wtedy grę. Tak jak napisał Ephixi to pomoże upgrade pcta.
 
Po 1. Nigdy nie kupuj gry tak tanio bo zawsze jest jakiś haczyk.
Po 2. Jeśli posiadasz 32-bitowy system to wiadomo że ci nie za działa.
 
Po 1. Nigdy nie kupuj gry tak tanio bo zawsze jest jakiś haczyk.
Po 2. Jeśli posiadasz 32-bitowy system to wiadomo że ci nie za działa.
Nie powiedzialbym. Wiele gier na 32 bitowce odpalalem gdy jest wymagana 62bit. To zalezy od wielu czynnikow
 
@GrapciooPL Nie odpalisz gry, która jest zrobiona tylko pod 64-bitowy system na 32-bitowym. Wiele gier działa na obu bo ma opcję instalacji 32 lub 64 bitowej wersji.

+ trochę odkop?
 
Back
Do góry