funko fusion

WRC 5 się ścina

L

Lukasiox

Gość
Siema. Mam taki problem. Pobrałem WRC 5, menu działa płynnie, ale gdy już uruchomi się wyścig to gra lekko klatkuje. Da radę jakoś tego uniknąć ? Uruchamiam na minimalnym. Procesor : Intel Core i5 M520 , 4 GB ram , windows 7 64 bit, karta graficzna : Nvidia GT330M
 
Według GPU-Z nie, ale według Can you run it, posiadam wersje 4.1. Raczej nic z tego, sprawdziłem fps to przy jeździe jest tylko 10 :P. Jednak za słaby laptop. Ale to wina karty graficznej i prosesora ? Czy której z tych rzeczy ?
 
Upewnij się czy Twoja karta graficzna wspomaga Pixel Shader 3.0.
Gdyby nie wspierała to gra w ogóle by się nie uruchomiła.

Według GPU-Z nie, ale według Can you run it, posiadam wersje 4.1. Raczej nic z tego, sprawdziłem fps to przy jeździe jest tylko 10 :p. Jednak za słaby laptop. Ale to wina karty graficznej i prosesora ? Czy której z tych rzeczy ?
Zdecydowanie za słaby laptop. Pewnie wina zarówno procesora, jak i karty graficznej. Choć ta informacja na niewiele ci się przyda, bo w laptopie takich części nie możesz wymienić.
I nie sugeruj się CYRI - ta stronka dalej nie rozróżnia układów mobilnych od stacjonarnych.

Swoją drogą, gra nie warta zachodu. A na pewno nie warta kupowania dla niej wystarczającego laptopa :D
 
Back
Do góry