funko fusion

Strzelanki Wrażenia z bety

Matti

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
Ktoś z Was już testował BF3? Jakie wrażenia po kilku dniach testów? ;)
Ja osobiście zastanawiam się czy aby na pewno EA sobie nie strzeliło w kolano wypuszczając betę bez tak na prawdę najważniejszych rzeczy w grze tj. pojazdów i efektownych wybuchów i zniszczeń terenu. Jakie jest Wasze zdanie?
 
mogę powiedzieć tylko że to minus tak jak ty powiedziałeś żadnych fajnych wybuchów i pojazdów :(
Ale ogólnie oceniam na 6/10 :) na początek ;D Zobaczymy jak będzie w wyjściowej wersji ;D
 
Zabieram się za ściągnięcie tej bety od X dni już ale jakoś nie mam czasu czy chęci albo jedno i drugie naraz :P Słyszałem od kolegi że sporo bugów jest jeszcze... 64 ludzi na mapie, na serio taka fajna rozróba jest ?
 
Matti napisał:
Ktoś z Was już testował BF3? Jakie wrażenia po kilku dniach testów? ;)
Ja osobiście zastanawiam się czy aby na pewno EA sobie nie strzeliło w kolano wypuszczając betę bez tak na prawdę najważniejszych rzeczy w grze tj. pojazdów i efektownych wybuchów i zniszczeń terenu. Jakie jest Wasze zdanie?


Myślę, że nie powinni wypuszczać tych najważniejszych rzeczy w grze. To ma łechtać i zastanawiać nad tym co będzie dalej. (Gracz, który spojrzy na grafikę i efekty bez pojazdów, na pewno będzie chciał więcej).
A co jeśli pojazdy nie do końca były wtedy dopracowane ^^? To dopiero byłby strzał i to taki, który urywa nogę, a nie dziurawi.
 
W ramach przypomnienia - cyfrowa dystrybucja już śmiga , premiera i odbiory pre-orderów w CZWARTEK :)
 
Zbugowane multi , często wywala z serwerów nie pokazując za co, brak "tego czegoś" ja osobiście czekam na patche i hotfix'y.

A no i ten battlelog - TRAGEDIA. Wyobraźcie sobie że za każdym razem jak chcecie włączyć gre to musicie to zrobić przez stronę internetową, a jak Was wywali z serwera to wyłącza się gra od razu.


Info ode mnie :D
 
Back
Do góry