funko fusion

MMORPG WoW PL

D

Dodatek

Gość
Czy WoW będzie po polsku?
To pytanie krzyczy w polskich sercach graczy World of Warcraft od miesięcy, od lat. Polska to jedyny kraj, który nie ma przetłumaczonego WoWa na swój język, a ma przetłumaczoną reklamę World of Warcraft, którą oglądamy na 70 rodzinnych kanałach.

Co GamesBoardowicze o tym sądzą? Zapraszam do dyskusji! Rozpatrzmy każde stwierdzenie, może znajdziemy odpowiedź na to pytanie!
 
Gdyby faktycznie WoW został przetłumaczony na język polski z pewnością spotkałoby się to z dobrym przyjęciem. Nie wiem czy faktycznie wzrosłaby ilość graczy w Polsce bo nasza społeczność jest dość specyficzna. Bardziej wpływ na zwiększenie zainteresowania wśród rodaków miałyby obniżki cen :D.
 
Szczerze to wątpię w przetłumaczenie tej gry a poza tym to ta gra jest darmowa tylko do 20 lvl a pózniej koniec
 
Może i wiele Polaków chce/wymaga tego polskiego World of Warcraft, ale zastanówmy się.
1. W Polską wersję będą grały tylko osoby, które po prostu nie znają/nie chcą znać angielskiego. Do WoWa zaczną dochodzić dzieci, które ledwo co nauczyły się czytać po polsku. Gra, która ma ciekawą fabułę i własny styl z bandą niespełnionych polaków - nie widzę tego.
2. Przetłumaczcie sobie jakiś quest. Przeczytajcie go po polsku, a potem po angielsku. Moim zdaniem już sam angielski nadaje grze miłą i tą wreszcie inną (a nie chińską) atmosferę.
 
Wydaje mi się, że gry powinny być wydawane w jednym języku. Wiem, że to by trochę problemów sprawiało ale przynajmniej klimat byłby ten sam.
Chociaż w np. Diablo 2 grałem w pełni spolszczonej wersji i uwielbiam tą grę uważam mimo wszystko, że przeżyłbym na wersji angielskiej :P
 
Teraz jak maja problemy finansowe to sobie o nas przypomnieli po tylu latach ? WoW nie upada...on już upadł. I osobiście jako polak czuje się obrażony o_O
 
Back
Do góry