funko fusion

Przeglądarkowe Wolni farmerzy - gra przeglądarkowa

K

krystek

Gość
Wolni farmerzy to ekskluzywna gra przeglądarkowa. Zamieniając się w farmera stajemy się z czasem coraz bardziej ważnym graczem. Rozbudowując stopniową swoją farmę możemy być zdolni nie tylko siać na polach całkiem spore grono produktów roślinnych, ale też mieć możliwość choćby hodowli rybek. Nie ominą nas również przyjemności takie jak produkcja miodu, majonezu, a nawet cukierków i wiele innych.

Poza tym w grze mamy możliwość sprawdzenia swoich sił w tzw. El Drzewado, gdzie w tartaku i stolarni trzeba produkować m.in. na potrzeby klientów deski, kantówki oraz okrąglaki w dodatku z różnych gatunków drzew.

Jest to gra o wielkiej sławie, zaś twórcy Wolnych Farmerów dokładają wszelkich sił, aby gra była perfekcyjna zarówno pod względem estetycznym, jak i merytorycznym. Dzięki takim technikom gra wciągnie każdego kto tylko się zarejestruje. Mnie już wciągnęła i niestrudzenie rozbudowuję swoją farmę już od półtora roku... - i w dodatku jeszcze nie mam mało...
a303cf311b3f13b4.html


Zapraszam do darmowej rejestracji na http://www.wolnifarmerzy.pl
 
Grałem w to :)
Fajna gierka, polecam również Zieloną Doline czy jakoś tak ..
Opiekujesz się swoim ogrodem itp.
Ten sam stwórca
 
Mówisz zapewne o Zielonym Imperium? Ja niestety w to nie gram...

Ale założyłem całkiem niedawno konto na Kapi Hospital... Jesteś tak jakby ordynatorem szpitala i leczysz pacjentów. Z powodu wielu urozmaiceń w grze okazuje się że ta gra również wciąga.


P.S. Widzę, że nie wstawił się print screen dotyczący wolnych farmerów. Ten stworzony przeze mnie można obejrzeć na stronie:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/513c514fcd6b3d64.html
 
nie kumam jak kogoś może wciągnąć gierka gdzie sadzi się marchewkę albo leczy pacjentów :roll:
 
Wedlug mnir lepsza farmerama osiagnelem tam 54 poziom i gra calkowicie mi sie znudzila, zapewne tutaj by bylo tak samo.
 
jesli ktos lubi gry typu farmerama albo farmville to wolni farmerzy tez mu sie napewno spodobaja
 
Back
Do góry