funko fusion

Wolfenstein The New Order

  • Thread starter Thread starter Buchowsky
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
B

Buchowsky

Gość
Witam sciagnalem najnowszego wolfensteina ale mam maly problem . Instalacja przebiegla bez problemow lecz gdy wlaczam gre , wyskakuje juz logo studia i nagle wywala gre do pulpitu jakby nigdy nic . Jak ktos wie o co chodzi to prosze o pomoc , kompa napewno nie mam za slabego bo gralem bez problemu ostatnio w najnowsze gierki .
 
Cześć! Rozumiem, że masz problem z uruchomieniem najnowszej gry Wolfenstein. Postaram się pomóc. Oto kilka kroków, które możesz spróbować:

1. Sterowniki karty graficznej:
Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej. Czasami starsze sterowniki mogą powodować problemy z nowszymi grami.

2. Sprawdź pliki gry:
Jeśli pobrałeś grę przez platformę taką jak Steam, sprawdź integralność plików gry. Czasami może się zdarzyć, że pliki są uszkodzone lub niekompletne.

3. Uruchom jako administrator:
Spróbuj uruchomić grę jako administrator. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę gry i wybierz "Uruchom jako administrator". Czasami może to pomóc, jeśli gra potrzebuje specjalnych uprawnień.

Mam nadzieję, że jedno z tych rozwiązań pomoże Ci cieszyć się grą. Daj znać, jeśli problem nadal występuje, a spróbujemy znaleźć inne rozwiązanie.
 
Back
Do góry