funko fusion

MMORPG Wizard101

A

Aligdansk

Gość
Witam.
Piszę tutaj, ponieważ chcę przedstawić wam naprawdę ciekawą grę komputerową pt. "Wizard101". Oczywiście nie mogę zapomnieć, że ten temat powstaje też dzieki @Mimek152, ponieważ namówił mnie do zagrania w to za co bardzo mu dziękuje.

Gra wizard101 to gra MMORPG, ale jest tez uznawana za MMO.
Gra idealna dla wielkich fanów Harrego Potera.

Strona gry przedstawia to tak:
Wyczaruj największą przygodę swojego życia
Wizard101 to gra online typu multiplayer, osadzona w realiach szkoły czarów. Jest to przyjazna dla rodziny, wspomagająca kontakty interpersonalne gra dla dzieci i rodziców, wyróżniona wielokrotnie m.in. przez mmorpg.com tytułem "Best Family Game" (Najlepsza gra dla całej rodziny).
Twoim zadaniem jako adepta magii jest wzniesienie się do bohatera szkoły magii Kruczy Gaj i położenie kres złu zagrażającemu całemu światu Spirali. Podczas swoich fantastycznych przygód poznasz fascynujące obce kultury i stoczysz mnóstwo niebezpiecznych walk.

Wiemy juz, że gra jest przyjemna dla oka (dosyć przyzwoita grafika), niekiedy leci muzyla w tle podczas gry oraz wiele wiecej.

Zacznijmy od tego, że po rejestracji i pobraniu gry możemy ustalić wygląd postaci według własnego uznania. Następnie wybieramy szkołe, do ktorej chcemu chodzić (jest ich bodajze 7 lub 8). Wybieramy imię i możemy zacząć grę.
Na samym początku przywita nas nasz dyrektor Ambroży, który oprowadzi cię oraz przedstawi podstawy gry.

Następnie są przydzielane nam zadania. Z czasem dzieki wypelnianiu zadań bedziemy uzyskieać coraz wyzszy level.

Ogólnie naszym zadaniem jest ochronienie swiata przed złem.
Dzieki zadaniom oraz levelowo uzyskujemy nowe elementy świata.

Chodząc szukając zadań, możemy napotkac na drodze roznego rodzaju potwory. Jesli bedziesz chodzil chodnikiem nie beda ciebie atakowac.
Jesli jednam wejdziesz na walke z potworem masz do wyboru Kilka zaklęć. Mozesz mieć do dyspozycji też złote karty jeżeli je kupiłeś albo otrzymałeś. Do walki mogą dochodzić inni ludzie, ale wraz z nimi beda dochodzić kolejne potwory do pokonania. W jednej walce sa 4 miejsca.

Dobra znamy już podstawy gry, a wiecej juz nie bede opowiadac, bo sami musicie odkryc niesamowitość tej gry. Jesli macie jakis problem odnosnie tej gry zapraszam do pisania mi na pw, wiec ja wam pozostawiam linki i lece spac :D. Zycze milej gry :D! (jest 1.33 w nocy :P)

Link do pobrania:
https://www.wizard101.com/game/how-to-download
Link do strony Gry:http://pl.wizard101.gameforge.com/wizard101/pl/game


Main-Screen.jpg
 
Back
Do góry