funko fusion

RPG Wiedźmin 3 [Temat ogólny]

Najbardziej wyczekiwana część z całej trylogii. Liczę na to że twórcy dotrzymają słowa i zaprojektowany przez nich świat będzie większy niż w Skyrim'ie.
 
No to już można potwierdzić, że świat Wiedźmina jest nie tylko większy od tego w Skyrim, ale również lepiej zaprojektowany i ciekawszy. Przynajmniej ja mam takie odczucia, a grałem (gram) w oba te tytuły. Nie mówiąc już o tym, że w Wiedźminie fabuła i kreacja postaci są lata świetlne przed Skyrimem ;)
 
Chętnie ogram Wiedźmina jak tylko troszkę stanieje (lub portfel się zreperuje ;))
4 premiery w maju to za dużo na moją kieszeń (Project Cars (PC), Splatoon (WiiU, 29 maj), Carmageddon: Reincarnation (PC) oraz Wiedźmin (PC))... Splatoon poszedł w preorderze, a na Project Cars czekałem od dawna... i jeszcze trochę poczekam, aż trochę stanieje ;) Carma tymczasem czeka aż poprawią optymalizację (skoro GTX 970 i i7-4990K i 16GB RAMu to za mało by pograć na średnich... )
+ Może trochę bardziej zoptymalizują jeszcze grę LUB wymienię sobie (w końcu) kartę graficzną w PC...
Za tą kartę graficzną zabieram się od września i jakoś zabrać się nie mogę ;) A stareńki Radeon 5450 już dawno powinien odejść na emeryturkę...
 
W najbliższym czasie nie liczyłbym na to, że Wiedźmin 3: Dziki Gon jakoś znacznie potanieje... Gra sprzedaje się świetnie, zajmuje pierwsze dwa miejsca na Amazonie (wersje na konsole), jest najlepiej sprzedającym się tytułem w Wielkiej Brytanii oraz w Japonii, a przecież mają za kilka miesięcy wyjdzie pierwszy Expansion Pack.
 
Na amazonie nie sprawdzałem. Jak tylko zobaczę gdzieś w promocji tą grę to od razu ją na pewno sobie kupię i na pewno od razu będę długo w nią grał..Tylko zanim oni ją dadzą w promocji to czasu jeszcze trochę minie długo oj długo..Gra się teraz rozchodzi jak ciepłe bułeczki.
 
Witam czy Wiedźmin 3 przysłowiowo "pójdzie" mi na takim kompie ?
Procesor : AMD FX(tm)-6300 6x3,7GHz
Karta graficzna : NVIDIA GeFore GTX 650 Ti
8GB RAM
Proszę o szybką odpowiedź :)
 
Przexmen omijając to, że Wiedźmin jest od osiemnastu lat, a ty masz znacznie mniej, polecam Ci na PC.
 
Przexmen napisał:
Kupuje na koniec roku
a i mam pytanko na kompa czy PS4?

To zależy jakiego masz kompa. Na niskich ustawieniach gra nie wygląda zbyt dobrze, chociaż na średnich i wysokich wygląda już świetnie (nawet nie ma dużej różnicy w porównaniu do ustawień ultra). Jeśli masz kompa, który uciągnie grę w ustawieniach średnich/wysokich to bierz wersję PC, a jak odpalisz tylko na najniższych to lepiej brać na PS4.
 
Ja mam wiedźmina 3 edycję kolekcjonerską ^^.Tylko teraz muszę wymienić kartę graficzną ;c, bo zacina.
 
Back
Do góry