funko fusion

RPG Wiedźmin 3 - pójdzie ?

  • Thread starter Thread starter anofex
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

anofex

Gość
Znaczna część osób wyczekuje premiery Wiedźmina 3, ja także :) i mam związaną z tym rozterkę - czy pójdzie na moim lapku - mam MSI GE60 2OC. Mam intel core i5 - 4200m, 8 gb ramu , GEFORCE GT750M. Jeśli od tego by zależało czy mi odpali wiedźmin to dokupię drugie 8gb
 
Mam podobne parametry i mogę sobie pomarzyć o trójeczce. Musisz wziąc pod uwagę fakt, że w laptopie masz pomniejszone podzespoły i taki procek czy karta na bank nie będą tak samo wydajne jak na pececie. Wydaje mi się, że możesz zapomnieć o komfortowej grze w wieśka. No chyba że lubisz na 5 fpsach pykać :)
 
a jeśli bym dorzucił kolejne 8 gb ramu ? Nawet na średnio-niskich ustawieniach nie pójdzie ?
 
Nawet jak dorzucisz 3 kilo węgla zapomnij. Procek też nie za mocny, grafą możesz śnieg odgarniać a nie Wieśka odpalać.
 
a jak bym dał komuś ogarniętemu do podkręcenia ? pewnie trochę można by wycisnąć więcej z procka i grafiki
 
Twój komputer nie spełnia podanych wymagań minimalnych, ale wymagania Wiedźmina 3 są... dziwne. Wśród wymagań minimalnych podano AMD Phenom II X4 940, na tle którego twój procesor nie wypada źle. Gorzej jest z kartą grafiki. CDP RED nie wykluczył, że do premiery może uda się nieco obniżyć wymagania, więc musisz czekać do maja. Jakaś nadzieja jest.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry