funko fusion

MMORPG Wiedza Warcraft! :)

D

D34th

Gość
Chciał bym rozpocząć taki fajny temat dla wielkich to fanów zarówno Warcrafta jak i World of Warcraft.

A więc polega to na takiej jak by grze. Ja jako twórca tematu zadam pytanie , które oczywiście bazuję na fabule Warcrafta. Osoba , która odpowie na moje pytanie w swoim poście poniżej. Dopisuję również kolejne pytanie dla użytkowników odwiedzających nasz temat :) Dla graczy oraz fanów gier bazujących na fabule pewnie będzie to wielką zabawą :D Więc rozpoczynam czymś łatwym.

Jak nazywał się Klan Orków , który prowadził Grom Hellscream?
 
Niestety Dodatek ale nauczycielem Arthasa był Uther Lightbringer. Więc poprawiam Twoją błędną odpowiedź :D A odpowiedzią na Twoje pytanie jest Vereesa Windrunner młodsza siostra bardzo znanej Sylvanas Windrunner władczyni Zapomnianych czyli nieumarłych , którymi możemy grać w Wowie :D

Jak nazywali się dwaj eradorzy , których zwerbował Sargeras wędrując po Wiecznej Pustce szukając sług , którzy mogli by wspomóc Jego misje rozsiewania zła?

Przez długi czas nikt nie odpowiedział więc cóż:D Odpowiem gdyż chcę żeby zabawa szła dalej :)

Odpowiedzią jest - Archimonde oraz Kil'jaeden.

Nowe Pytanko :)

Jak miał na imię ojciec Arthasa?
 
Back
Do góry