funko fusion

Strzelanki Where has all the fun gone? ;(

  • Thread starter Thread starter d3v
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
D

d3v

Gość
http://www.youtube.com/watch?v=CYC2UBRD ... e=youtu.be

Nawet po GB to widać, sam od jakiegoś czasu już nie gram w CS bo mniej ludzi w niego gra, ale ostatnio myślę żeby znów wrócić.

Kolejne dywizje się rozpadają, chociaż ostatnio mieliśmy mały renesans to teraz kolejna dywizja rozwiązana.

Ostatnio przecież udany turniej Intel Extreme Masteres, streamujących było całkiem sporo.

Gra z pewnością fenomen. Przed wejściem w życie Wow'a czyli już grubo po premierze CS'a grało w niego więcej ludzi niż we wszystkie gry online razem wzięte. Kto się na nim wychował wie o co chodzi . Na każdym kompie w gimnazjum poza Wordem i Excelem zawsze był Counter - Strike, łącznie z kompem nauczyciela od infy który pykał z nami. Jak się chciałem dowiedzieć w liceum co zadane to wchodziłem na serwer mojej szkoły :D

W podstawówce jak nie miałem neta jeszcze siedziało się w kafejkach to też tylko CS był na wszystkich kompach.

Ciekawe czy gra przeżyje jeszcze długo jako turniejowa...
 
Matti napisał:
CS 1.6 jest tak stary i nudny, że zwyczajnie wyprze go pierwsza lepsza strzelanka która będzie prosta ale z lepszą grafiką (nie przesadzoną jak w bf3 czy mw3)

sam jestes stary, nudny, brzydki i bez kolan. Nie wiem jak teraz ale do niedawna był druga najchętniej graną grą po Skyrimie na Steam, nadal masa ludzi w niego gra.

A gra jest poprostu najbardziej skillową grą w jaką grałem, gdzie jak w prawie żadnej liczą się umiejętności. I wcale nie chodzi o grafikę, bo gdyby na to patrzeć wypadałaby z obiegu już bardzo dawno temu.

Ale w branży growej 13 lat to masa czasu, zmienia się pokolenie i Cs ich raczej niczym nie zachęca, a już na pewno nie trudnymi początkami gdy Cie wszyscy biją.
 
Jeżeli uważasz, że CS jest grą skillową to pozdro -.-
To jest gra na farta, kto ma większego ten wygrywa. Każdy team biega taktykami sprzed 10 lat i nic się nie zmienia. Każde miejsce jest opracowane w 100% zwłaszcza, że postać nawet się nie czołga... element strategii sprowadza się jedynie do określenia czy idzie się na A czy na B... taka prawda CS jest stary i bez wielu funkcji które stały się standardem przy wyjściu cod4.
 
Ilość graczy cały czas będzie bspadać, ale nie będzie gry która ją zastąpi. Gracze będą przechodzićna różne gry i będzie jednej takiej. Póki co najwięcej graczy przeszło na lola. Osobiście pograłbym sobie mixy, ale nie ma z kim.

A matti placze bo go wczorAJ bili. Nie znajac sie na grze ocenia.
 
Teraz trend jest taki, że wychodząca gra jest "przyjazna" dla nowych graczy i łatwo jest sobie poradzić nawet jak się nie wie za bardzo co robić.
CS to skostniała gra która popularność ma głównie dzięki modyfikacjom... turnieje to i tak tylko te same ryje.
 
Matti napisał:
Jeżeli uważasz, że CS jest grą skillową to pozdro -.-
To jest gra na farta, kto ma większego ten wygrywa..

ahahaha no to żeś do****, większej ignorancji dawno nie widziałem.

Jakiś osobisty uraz do CS czy coś? :D

I nikt nie biega taktykami sprzed 10 lat, fakt że dużo rzeczy i movementów jest opracowanych, ale opanowanie ich to lata praktyki, flashe, obstawienie Bsów itd.

Jak strategia opiera się na pójsciu na A czy B, to nic nie ugrasz bo cię wyrżna na Bsie.

A wszelkie ułatwienia itd o których piszesz to tylko potwierdza to że przynajmniej drugiego takiego FPS'a nie ma. No bo nie zaprzecze ze np. StarCraft również jest niezwykle skillową grą, ale taki Cod to się chowa przy nich.
 
Ale z was móżyny. Straszne.

Zarówno CS jak i CoD są wspaniałymi grami. Tutaj należy podkreślić, że KAŻDA NA SWÓJ SPOSÓB! Matt, nie możesz przemawiać za innych. Trend trendem, ale o tak klasycznych grach jak CS nie można mówić, że są nudne. Tym bardziej, że ludzie grający w tą grę zwykle zostają przy niej przez kilka lat (na GB od ciula ludzi ma taki staż). W mojej malutkiej wiosce myślałem, że dzieci całkiem pogrążyły się w otchłani metina i innych syfów. Myliłem się. Ostatnio kolega mi powiedział, że wszyscy pocinają w CS'a. Śmiem twierdzić, że nadal kanter strajk jest wyznacznikiem mody i jeszcze pozostanie na długo - ta gra ma coś w sobie. Nadal gimnazjaliści będą chwalić się na przerwach swoimi statami i jarać się dwutygodniowym klanem. Oprócz Bf'a i CoDa nie znam innych nowszych tytułów tego gatunku tak bardzo znanych w każdym środowisku, a jednak CS bardzo blisko się ich trzyma jeżeli chodzi o zainteresowanie.
 
Regis napisał:
Wkurzają mnie takie posty jak twój. Matii chociaż wyraził swoje zdanie na ten temat, ty po prostu rzuciłeś 2 słowa bez składu.

Co do CS 1.6 ja zaczynałem od 1.5 ;) Grało się w podstawówce,gimnazjum i teraz dalej się gra, tylko optymalizacja jest tragiczna tej gry(nie ma co się dziwić) i na zintegrowanych układach graficznych tragicznie się gra(spadki fps przy wybuchach). Nie neguję innych gier, nie uważam, że gra jest lepsza od BF3, Skyrima, bo nie jest. Ale nie zmienia to faktu, że to kultowy tytuł, na którym wychowywały się pokolenia graczy. Mam sentyment do tej gry i dalej będę w nią grać dopóki nie zniknie ostatni serwer z listy.
 
Matti napisał:
Jeżeli uważasz, że CS jest grą skillową to pozdro -.-
To jest gra na farta, kto ma większego ten wygrywa.


A tam.. W CS'a grają same farty... Np. taki Khali - na 90 strzałów 100 hedów - przypadek?
 
Krasiu napisał:
Matti napisał:
Jeżeli uważasz, że CS jest grą skillową to pozdro -.-
To jest gra na farta, kto ma większego ten wygrywa.


A tam.. W CS'a grają same farty... Np. taki Khali - na 90 strzałów 100 hedów - przypadek?

Cod mod?

Matti podczas showmatchu: http://www.youtube.com/watch?v=5evHAdfD ... r_embedded
A to według niego jest fart i wh: http://www.youtube.com/watch?v=oJfpr-6SvxM

A to, że nie oglądasz turniejów i znając tylko SK, fnatic, Na`Vi i ICY BOX to nie znaczy, że są tam same ryje. A co do taktyk sprzed 10 lat to obecnie częściej są one stosowane w sourcie niż 1.6.
 
Back
Do góry