funko fusion

Akcja Watchdogs, nowy trailer

Trailer zajebisty jak i screeny z gry, które zamieścił Ubisoft, jednak gra mnie jakoś nie pociąga... Smartfon głównym wątkiem w grze? Poczekamy zobaczymy... 8-)
 
Grafika jest naprawdę kozacko. Jakoś jak będę miał więcej kasy oraz oczywiście czasu to od razu sobie kupuję tą grę i to przede wszystkim ze względu na grafikę, która mnie urzekła. Obejrzałem wszystkie trailery i naprawdę są bardzo dobre. Warto będzie w to pograć.
 
Co to tytułu moje uczucia są dość mieszane. Dzięki za wstawkę tego nowego trailera bo naprawdę jest dość treściwy i z niego można wiele wywnioskować przecież. Grafika jest dobra ale nie rozumiem tych co się nią aż tak bardzo zachwycają bo przecież mnie nie powaliła na kolana.
 
Posiadam wersję Watch Dogs na konsoli Xbox 360 (Staruuuszek) I grafika jest... Dla mnie, podkreślam MNIE jest.... Do zniesienia nie jest jakaś o bum łeb pał szczał rozwalająca. Lecz jest jaka jest. Mi się podoba (Nigdy nie grałem w GTA - Może dlatego nie wiem jak wygląda piękna grafika? :P )
 
Naprawdę będzie spoko ^^
2420b5cafdb3.jpg

Jak byś chciał wiedzieć Watch Dogs już jest nawet na PC..
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem jak Was, ale mnie Watch Dogs zawiódł, mówię tutaj o jedynce, dwójki chyba raczej nie zamierzam kupować gdyż obawiam się tego samego. Wole poświęcić pieniążki na inna grę np. Mafia na którą czekam z zniecierpliwieniem.
 
Fajnie, ale ostatni post był napisany w sierpniu zeszłego roku. Czyli temat jest już nie aktualny.

Fajnie. Więc temat powinien być albo zamknięty albo usunięty. Zresztą dla mnie nie robi to różnicy, temat o watch dogsu więc wypowiadam się na ten temat.
 
Fajnie. Więc temat powinien być albo zamknięty albo usunięty. Zresztą dla mnie nie robi to różnicy, temat o watch dogsu więc wypowiadam się na ten temat.
Super. Jeśli zamierzasz dobić te kilka postów tylko po to żeby spełniać wymagania do jakiejkolwiek rangi to radze odpuścić, sam temat jest napisany w 2013 roku.
Nie zamierzam pisać kolejnych postów w tym temacie bo jest to spam.
 
Mylisz się, nie interesuje mnie jakakolwiek ranga na jakimkolwiek forum, ten wiek mam już za sobą, pozdrawiam ;)
 
Back
Do góry