funko fusion

RPG Wasza ulubiona postać

M

marcjac

Gość
W trakcie przemierzania świata dowolnej gry rpg, spotykamy wiele barwnych i ciekawych postaci. Dla niektórych z nich przyjdzie nam wykonywać zadania, od innych jedynie wysłuchamy barwne historie, a inni zechcą się do nas przyłączyć.
W grach rpg dialogi są jednym z najważniejszyxh elementów i to właśnie dzięki nim poznajemy inne postacie. Każdy gracz na pewno, po przegraniu wielu godzin, jedne postacie lubi bardziej, a inne mniej.
Dla niektórych ulubioną postacią może być Diego z serii Gothic, a dla innych jakiś kompan z Dragon Age.

A jaka jest wasza ulubiona postać? i dlaczego?

Dla mnie taką postacią jest Minsc z Baldur's Gate, ponieważ mimo dość poważnego klimatu gry, został on przedstawiony w sposób humorystyczny. W końcu wielki Łowca z chomikiem o imieniu Boo, nie jest codziennością.
 
@maks0033 Chyba nie do końca zrozumiałeś o co pytałem. Chodziło o postać, ale nie o klasę i nie o postać którą gramy. Miałem na myśli postać niezależną, którą możemy spotkać w grze.
 
@Plajer nie do końca. Jak pisałem w temacie chodzi również o postacie grywalne jako towarzysze(tak jak w dragon age, baldur's gate), a ich NPC bym nie nazwał
 
Back
Do góry