funko fusion

Survival Warto? Czyli porównanie dwóch wersji H1Z1!

Witam, w tym temacie chciałbym krótko przedstawić obie wersję znanej nam gry H1Z1 i porównać tak, aby osoby chętne do kupna wiedziały którą wersję wybrać.
H1Z1 Just Survive: Gra zapowiadała się lepiej od rówieśnika jednak po zaczęciu gry, moja opinie względem tego tytułu się zmieniła. Po zaczęciu gry zawsze znajdzie się osoba która będzie cię goniła aż do końca mapy, jeśli nie natrafisz na osobę, to znajdzie się cały team no a wtedy większych szans na przetrwanie nie mamy.
Jeśli jednak odpuszczą sobie nas to mamy problem z zbudowaniem ''bazy'' jeśli zbudujemy ją blisko miasta no to mamy rzeczy jednak jest bardzo duża szansa że ktoś nas zabije, jeśli zbudujemy daleko od miasta to znowu nie będziemy mieli itemów, gdyby ktoś zaryzykował i szedł do miasta tylko po to żeby znaleźć rzeczy, to bardzo możliwe że w drodze powrotnej ktoś nas będzie śledził. Zawsze możemy znaleźć sobie ''kumpla'' jednak nie mamy pewności czy nasz kolega nie chce nas wykorzystać. Podsumowywując jeśli chcesz zagrać w tą grę, to musisz mieć team albo dużą cierpliwość, no bo kto chciałby po długim zbieraniu rzeczy być zaatakowany przez team? No właśnie, pewnie nikt
H1Z1 King of the Kill: Ten tytuł nie przyciągnął mnie aż tak bardzo, i gdyby nie to że któregoś dnia pograłem u kuzyna to pewnie nigdy nie miałbym z tą grą styczności. Od razu mówię że gra jest o wiele lepsza, nie trzeba się trudzić o itemy(wchodzisz do pierwszego domku i już masz). Na meczach rzadko spotykani są cheaterzy, czego nie powiedziałbym w wersji JS. Jedyny minus(wg mnie) który spotkałem, to kilka bugów lub błędów w tej wersji(ale to napiszę w innym temacie).
Teamy są rzadziej spotykane i gracze grają w pojedynkę.Możliwe że na innych stronach spotkacie też negatywne opinie, no ale to jest kwestia gustu. Posumowywując osobiście polecam H1Z1 King of the Kill ale to nie oznacza żebyście nie spróbowali JS, H1Z1 JS ma swój klimat, i jeśli lubicie wyzwania to jak najbardziej zapraszam do kupna.
Myślę że to na tyle w tym temacie, jeśli macie swoją opinię to jak najbardziej zapraszam do podzielenia się nią z innymi.
Pozdrawiam i do zobaczenia w innych tematach dotyczących H1Z1
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry