funko fusion

MMORPG Warrior czy Rogue

D

Dodatek

Gość
Wiem, że to może głupie pytanie ale liczę na odpowiedzi, które pomogą mi w wyborze. Od kąd zacząłem grać w WoWa, męczył klasę postaci "Rogue". Teraz gram Paladinem, bo chce szybko wbić 80 ale zastanawiam się czy by czasem nie odnowić dawnych wspomnień i nie zagrać ponownie rogalem. Jednak nie dawno coś mnie podkusiło na Warriora, jakoś dziwnie mi się spodobała tymbardziej że sobie na cata pograłem nim trochę. Oczywiście wybór Rogue vs Warrior tyczy się 3.3.5a.
 
Rogue jest mobilną postacią zarówno w pvp jak i w pve. W pve najcześciej na słabym eq leci się pod Multitate czyli w Assa ,a potem jeśli już zdobędziesz lepsze itemy to w Subtlety. Podobnie jest w PVP z buildami chociaż Ci zaawansowani bardziej wybierają drogę Multitate w PVP. Ważny jest wybór broni w Multitate najlepiej zawsze wybierać bron na main-hand wolniejsza niż off-hand gdyż main-hand ma zadawac więcej dmg , dawanie szybszej broni na main-hand osłabia dps nawet o 25% jeśli chodzi o PVP i PVE. Sub jest dobry w PVP ale bardziej pod CC niż pod dmg , bo jeśli trafimy na coś zgranego musimy się pomeczyć i wytężyć umysł.

Warek jest mocną postacią w PVE , wyjątkowy dmg aoe i łatwo dostępny cap arpa 100% gdyż możemy nosić 2x two-hand ,a dps jest wprost nieziemski jeśli posiadamy tylko dobry build i itemy , a sama rotacja nie jest problemem. W PVP warek jest naprawde OP , jeszcze w dodatku gdy gramy nim w procie to po prostu jestesmy zywym czołgiem nie do powstrzymania przez jedną osobę , chyba ze jest ona naprawdę ogarnięta i wie jak skontrować prota. Na arenach jak zarówno na BG warek jest dobry , dmg , żywotność no i oczywiście jeśli ogarniamy możemy z Niego dużo wycisnąć ale na arenkach większość doświadczonych graczy gra w Arms i prowadzi arenki z druidami resto , to jest jeden z bardzo znanych setupow jeszcze za czasów TBC aż po MOP.

Tyle z mojej strony ;d

Pozdrawiam D34th.
 
Uwielbiasz rzeźnie, krew i ogólną masakrę ? Polubiłeś wbijać się w przeciwników i kosić ich jak siano ? - Wybierz Warriora

Uwielbiasz się chować, działać z zaskoczenia jak japoński ninja ? Polubiłeś przemykać się niezauważalny za plecy wroga ? - Wybierz Rogue
 
Rogal jest genialny na PvP ale woj tez potrafi zmiażdżyć swojego przeciwnika, wszystko zależy od stylu gry jaki lubisz. Jezeli wolisz być skrytobojca który pojedynczo wybija oponentów, lubisz bawić się z nimi będąc dla nich niewidzialnym to graj rogalem, a jeżeli chsz wbijać się w 5 typa, i rozjeżdzać ich jak walec, a po zabiciu tych pięciu lecieć do kolejnych i powtórka z rozrywki wybierz woja :-) .
 
Moim zdaniem wybierz Warriora bo jeśli dobrze nim grasz to często niszczysz system xd
 
Omijając to, że temat był napisany pół roku temu, to lepszy jest według mnie Rogue, jeżeli go ogarniesz.
 
Zależy co kto lubi, jeżeli lubisz "rzeźnie", iść na "ostro" i się nie kryć, polecam warriora, typowy szturmowiec.

A jak wolisz być typowym taktykiem i działać "po cichu", polecam wybrać Rogue'a.
 
Wiem, że to może głupie pytanie ale liczę na odpowiedzi, które pomogą mi w wyborze. Od kąd zacząłem grać w WoWa, męczył klasę postaci "Rogue". Teraz gram Paladinem, bo chce szybko wbić 80 ale zastanawiam się czy by czasem nie odnowić dawnych wspomnień i nie zagrać ponownie rogalem. Jednak nie dawno coś mnie podkusiło na Warriora, jakoś dziwnie mi się spodobała tymbardziej że sobie na cata pograłem nim trochę. Oczywiście wybór Rogue vs Warrior tyczy się 3.3.5a.
nabijasz posty?
 
Jeśli to pod 3.3.5a to zdecydowanie warrior. Shadowmourne i więcej nie trzeba nic dodawać ;) o ile uda Ci się go zdobyć :D Rogue z drugiej strony też daje radę, a w pve obie klasy są w miarę równe i wiadomo, wszystko zależy od gearu. Mimo wszystko jednak warrior daje moim zdaniem więcej frajdy
 
Z własnego doświadczenia - może to ze względu na umiłowanie do plate armorów, zawsze wybierałem Warriora. Jako, że grałem od TBC to moim wyborem był Night Elf, ze względu na raciala który umożliwiał znikanie - co było bardzo przydatne na arenach ;)
 
Back
Do góry