funko fusion

MMORPG [Warlords of Draenor]Alpha wystartowała!(Dzienne newsy)

  • Thread starter Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
A

Anonymous

Gość
Wczoraj tj. (04.06.2014) wystartowała długo wyczekiwana alpha do nowego dodatku World of Warcraft.
Z dostępem do tej alphy wydaję mi się, że będzie tak samo jak z Heroes of the Storm, czyli głównie osoby streamujące etc. (sad face :C).
W tym czasie trzeba również uważać na ludzi starających się ukraść nasze konta, więc jeśli dostaliście email z kodem do WoD'a jest to oszustwo. Blizzard z poziomu battle.net przypisuje nam dostęp do alphy, więc żadne klucze nie są potrzebne.

A wracając do samej bety... to ufff nareszcie! Jest to jakiś krok do przodu, więc pewnie już od dziś możemy spodziewać się masy nowych informacji i poprawek! Zachęcam was do postowania ciekawych zmian i dyskusji.

Nie ja :D
04OUG9w.jpg
 
Re: [Warlords of Draenor] Alpha wystartowała!

Może na jakąś betę uda się dostać, ale do bety pewnie też jeszcze kawałek czasu. Na razie zostaje nam obserwowanie internetowych fejmów którzy dostali alphe xD
 
Re: [Warlords of Draenor] Alpha wystartowała!

Tutaj mamy nowy interfejs dla mountów. Możemy faworyzować swoje mounty i specjalnym skillem [Summon Random Favorite Mount]
Przyzwać jednego przypadkowego mounta z grupy naszych ulubieńców.

rScxlwh.jpg

A tutaj nowy system targetowania, po zaznaczeniu przeciwnika lub obiektu powstaje taka mała obwódka wokół nich, osobiście mam nadzieję,
że da się to wyłączyć w opcjach interfejsu.

LBIT5Tf.jpg

I długo wyczekiwana zakładka dla wszelakich zabawek, bardzo przydatna opcja. Z samym MoP'em przyszło bardzo dużo zabawek i itemków z rarek, w WoD'dzie będziemy mogli kolekcjonować je w tej zakładce.
BtaZbaR.jpg
 
Re: [Warlords of Draenor] Alpha wystartowała!

No całkiem fajne dodatki. Z tymi mountami w sumie wydaje mi się to zbędne ale pozostałe jak najbardziej na plus.
Ten system targetowania moim zdaniem powinien być poprawiony aby łatwiej można było określać swój cel w walce.
 
Re: [Warlords of Draenor] Alpha wystartowała!

Jeszcze pewnie sporo się zmieni, tę opcję randomowego mountowania da się nawet teraz zastąpić macro.
Ale wydaje mi się, że Blizzard stara się wprowadzić sporo takich zmian które zastępują macra albo addony i to mi się bardzo podoba :D
 
Re: [Warlords of Draenor] Alpha wystartowała!

Kolejna super zmiana dotycząca naszego banku, dostaniemy osobny Tab który zawiera 98 slotów
dla naszych materiałów z wszelakich profesji.
Zostaje również zwiększony rozmiar stacku większości naszych materiałów, a wynosić on będzie aż 200! :D
Całkiem sporo, więc możemy zapomnieć o zapchanym banku.

VXOXA15.jpg

Dostaniemy również kolejny Tab w naszym Void Storage, z taką samą ilością slotów co pierwotny.

kRMbVox.jpg
 
Kolejna dosyć duża wiadomość ze świata World of Warcraft! W następnym dodatku zmienione zostanie parę starych instancji.
Na razie wiemy ze będzie to Blackfathom Deeps i Razorfen Kraul. Fajnie będzie zobaczyć te instancje w nowym świetle.
tn4ylPq.png
stc8D1l.png


Z wyjściem WoD'a zmieni się także Orgrimmar, Żołnierze Kor'kron zostaną zastąpieni przez Trolli i Taurenów.
Dzielnica Trolli znów funkcjonuje, wszystko wraca do dobrego starego porządku
VeLLOPz.png

A tutaj możemy poczytać więcej na ten temat:

http://wowhead.com/news=241044/warlords-of-draenor-zone-changes-blackfathom-deeps-razorfen-kraul-and-downs-orgr#​
 
Klasy w Warlords of Draenor dostają nowe efekty do spelli, już możemy przyjrzeć się magowi. Tylko nie wiem czy podobają mi się spelle z Diablo w WoWie :P

k7XuGoF.jpg

A tutaj mamy nowe sety dla orczych klanów, na razie niedostępne dla graczy. Ale może kiedyś za jakąś reputacje ; )

Shadowmoon Clan
u2U4BZf.png

Thunderlord
ycgLmsB.jpg

Frostwolf
UJpF8Na.jpg
 
Back
Do góry