Walking Dead

B

Bahomat

Gość
Witam, ostatnio kupiłem grę The Walking Dead. Gra działała ładnie do momentu w którym musiałem szybko naciskać klawisz ,,Q''. Gierka wtedy zaczęła uważać, że nic nie naciskam i dawała bohaterowi gry umrzeć. Po podłączeniu pada wszystko było już dobrze. Lecz teraz kiedy kończę drugi chapter i pojawia się szybkie klikanie gra nie odpowiada na pady i klawiaturę, znowu bohater gierki umiera. Krótko mówiąc, proszę wytłumaczcie mi co się dzieje.
 
W ustawieniach sterowania znajduje się tylko: czym się chodzi, ustawienia dialogowe i ustawienia myszki. Nigdzie nie ma mowy o klawiszu Q. Dziwi mnie jeszcze fakt iż szybkie naciskanie klawisza działało pomiędzy tymi dwoma błędami (na początku gry i teraz).
 
Mógłbyś napisać w jakie foldery dokładnie mam klikać by je znaleźć. Sprawdzałem po kilka razy, nie ma nic o nazwie save, lub o podobnej nazwie.
 
Witam,

Rozumiem, że masz problem z grą The Walking Dead, zwłaszcza w momentach wymagających szybkiego klikania klawiszy. Jest kilka możliwości, co może być przyczyną takich problemów.

1. Problem ze sterownikami:
Twoje sterowniki klawiatury lub pada mogą być przestarzałe lub uszkodzone. Upewnij się, że masz najnowsze wersje sterowników zainstalowane na swoim komputerze.

2. Wydajność gry:
Gra może mieć problem z wydajnością, zwłaszcza podczas intensywnych momentów wymagających szybkich reakcji. Spróbuj zmniejszyć ustawienia graficzne gry, aby sprawdzić, czy to poprawi reakcję na klawiaturę i pada.

3. Ustawienia gry:
Sprawdź ustawienia klawiatury i kontrolera w menu gry. Upewnij się, że wszystkie klawisze są poprawnie przypisane i że gra poprawnie rozpoznaje oba urządzenia.

Jeżeli te kroki nie pomogą, warto skontaktować się bezpośrednio z pomocą techniczną producenta gry. Mogą oni posiadać dodatkowe rozwiązania specyficzne dla tej gry.

Mam nadzieję, że jedno z tych rozwiązań pomoże Ci rozwiązać problem. Powodzenia!
 
Back
Do góry