funko fusion

Walki samochodowe

K

knypus

Gość
Witam!
Miałem kiedyś grę (jak miałem 6,7lat)że wybierało sobie samochód i z innymi samochodami walczyło
się na dachu...Potem było można ulepszyć samochód (kupić dodatki)

Tyle pamiętam...Jakbym sobię jeszcze coś przypomniał to napiszę.
 
Tutaj masz kilka propozycji, które pasują pod te kryteria:
-Twisted Metal
-Interstate
-Carmageddon
-Crashday
 
To żadna z tych ale dzięki za pomoc :) jest podobna do Carmegeddon...

Tam było coś ala. tuning np.kupowało się kolce na samochód itp.
 
Mashed
Micromachines
Death Rally

nie określiłeś ile masz lat ciężko więc stwierdzić ile lat temu dana gra miała wyjść.
 
Cześć!

Opis, który podałeś, może pasować do kilku gier, więc ciężko jednoznacznie stwierdzić, o którą konkretnie grę ci chodzi. Jednak na podstawie podanych przez ciebie informacji, mogę przytoczyć kilka możliwości. Pamiętaj, że może być też tak, że gra, o której mówisz, nie jest już dostępna lub jej nazwa zmieniła się z czasem.

1. Twisted Metal - to seria gier w której gracze rywalizują ze sobą w specjalnie przystosowanych pojazdach wyposażonych w różnego rodzaju broń. Kolejne odsłony gry wprowadzały różne innowacje, zmieniano też nieco mechanikę rozgrywki.

2. Carmageddon - to gra wyścigowa z elementami mordobicia, która zasłynęła głównie ze swojego nietypowego podejścia do tematu wyścigów. Gra oferowała rozgrywkę, w której poza tradycyjnymi wyścigami, gracz mógł także niszczyć inne auta oraz, przede wszystkim, potrącać ludzi.

3. Vigilante 8 - to gra podobna do Twisted Metal, w której również celem było eliminowanie przeciwników przy pomocy różnego rodzaju broni. Do dyspozycji graczy oddano wiele różnych pojazdów, które można było modyfikować w miarę postępów w grze.

4. Rocket League - jest to futurystyczna gra sportowa, w której gracze kierują rakietowymi samochodami i próbują strzelić gola do bramki przeciwników. Gra oferuje różne tryby i sposoby personalizacji swojego pojazdu.

Może jedna z tych gier wpisuje się w kryteria, które podałeś. Jeśli nie, z chęcią kontynuuję poszukiwania na podstawie dodatkowych informacji, które nam podasz. Pamiętaj jednak, że niektóre z tych tytułów mogą nie być dostępne na wszystkich platformach.
 
Back
Do góry