funko fusion

MMORPG Vindictus Podstawy :)

D

duchu65

Gość
20075.2.jpg

1.Opis Gry
Vindictus - Gra akcji z elementami RPG, wykorzystująca zaawansowany system fizyki i stawiająca na rozgrywkę multiplayer. Rozgrywka zamknięta jest w 1 mieście i porcie z którego gracze udają się na instancje. Minusem gry jest to, że wybierając się na taką instancję w party znajduje się hoster czyli osoba która dźwiga resztę, więc przy słabym łączu niestety musimy zdać się na łaskę innych hostów lub grać solo.
Wracając do fizyki gry, jest naprawdę godna podziwu możemy zniszczyć prawie każdy obiekt i rzucić nim we wroga lub po prostu złapać wroga i sprać go gołymi rękami :)


2. Postacie

Opiszę listę postaci dostępnych w wersji Europejskiej
1. Lann
2. Fiona
3. Evie
W wersji US i KR dostępny jest także Karok

Lann
120px-Lann_creation.png

Lann jest pierwszą postacią męską w Vindictusie jest typowym Fizycznym DPS'em władającym dwoma mieczami lub włóczniami.
Postać ta nie jest bardzo wytrzymała, bardziej stawia na szybki atak który wykończy wroga dlatego używa Lekkich Zbroi (Light Armor) dlatego też że te zbroje dają najwięcej STR(siły), która jest najważniejsza dla tej postaci. (Wyjątkiem jest kilka zbroi Heavy Armor np. Blood Prince Set, ogólna zasada to brać ten zestaw który daje najwięcej STR)

Fiona
140px-Fiona_Standing.png

Fiona pierwsza postać żeńska w grze, typowy tank. Fiona włada tarczą a także mieczem bądź młotem bojowym.
DMG nie powala na nogi, lecz dzięki Ciężkiej Zbroi i tarczy postać ta może wytrzymać naprawdę mocne ciosy ( Grając Fioną można zasłonić się tarczą co w dużym stopniu redukuje uderzenia wystarczy przytrzymać klawisz shift, niestety wtedy nasza postać wchodzi w stan "frezze" nie może się ruszyć ani atakować)

Evie
230px-Evie-transparent.png

Evie moja ulubiona postać :) jest to postać dla ludzi którzy lubią poczarować, potężny DPS władający staffem lub kosą bojową, jest także dobrym supportem może zamieniać mniejsze przedmioty w kryształy dodające życie członkom grupy lub przywołać potężnego golema który stawi czoło każdemu przeciwnikowi. Evie korzysta z Cloth Armor, który szybko się niszczy lecz daje dużo inteligencji co dla maga jest najważniejsze. Postać od 1lvla posiada Mana Shielda, który regeneruje się co jakiś czas od zniszczenia (dość szybko), dzięki czemu posiada tak jakby 2 życia ;)

3. Skille :

W grze nie spotkamy się z systemem skilli z innych gier czyli wrzucić na pasek i spamować :)
Skillem w grze nazywamy kombinację klawiszy, wyjątkiem jest Evie ze staffem przy której wystarczy przytrzymać prawy przycisk myszy aby ładował się pasek energi przy każdym stopniu paska ukazują nam się skille i wystarczy wcisnąć odpowiadający skillowi przycisk (W,S,A lub D)

4. Instancje
Tak jak już wspomniałem wcześniej gra posiada system instancji na które wypływa się z przystani znajdującej się przed miastem, drużyna wybierająca się na instancję może liczyć max. 4 osoby, wyjątkiem są Raidy (trudniejsze insty z mocnym bossem) tam liczba graczy może dochodzić do 8. Żeby gra chodziła płynnie potrzebujemy osoby z dobrym łączem do hostowania instancji.

Opis dla nupków nie mój .​
 
Re: [TuT] Vindictus Podstawy :)

Poradnik jest dobry, ale szkoda, że nie Twojego autorstwa.
Przyda mi się, bo mam zamiar zacząć grać.
 
Re: [TuT] Vindictus Podstawy :)

Vindictus Wiki tak obrazki są stamtąd lecz większość pisałem własnymi słowami i cały poradnik był pisany ręcznie więc poradnik JEST mojego autorstwa jeżeli chodzi o mpcforum to tam też jest taki sam poradnik MOJEGO autorstwa tak więc dziękuje :)

KonradFT napisał:
1.Zwykłe kopiuj wklej z tąd:
Kod:
http://www.vindictuswiki.com/wiki/Vindictus_Wiki
2.Wiesz skąd poznałem ? proste ... link do obrazka ;d

Nie stosujesz się do regulaminu.

Kto to mówi...
autor bezsensownych "tutków"
Jak chcesz kogoś oskarżać o "Kopiuj/Wklej" to najpierw przeczytaj co jest napisane tutaj później co jest tam jeżeli jest tak samo to wtedy pisz posta
Pzdro.
 
Back
Do góry