funko fusion

MMORPG Vindictus Jak Zarobić ?

D

duchu65

Gość
Witam ;)
Ostatnio zobaczyłem prosty sposób na zarobek ;)
Więc tak Odpalamy Dunga "Frost Stones" na 17lvl
frostfi.jpg

Niszczymy wszystkie lodowe stalagmity aż wypadnie nam Ice Crystal
Ice_Crystal.png

Następnie idziemy do Marketplace i sprzedajemy go za 20-25k ;)

Edit:
Zapomniałem o 1 ważnej rzeczy ;p jak idziecie na Frost Stones bierzcie ze sobą Mine Bomb
Mine_Bomb.png

i rzucajcie w skałki (jeżeli ktoś nie wie jak wyglądają te skałki to ss'ik ;p)
250px-Mining_Example_2.png

Wypada z niego iron ore, copper ore, bądź silver ore
2 pierwsze nie są wartościowe ale za silver można dostać około 10k teraz więc zawsze coś ;p

Radze robić dunga solo wtedy nie ma obawy że namachamy się mieczem a Ice Crystal wypadnie komuś innemu ;)
Mi na 1 dungu najmniej 2 wypadły najwięcej 5 :)​
Sposób nie mój .
 
Heh jest wiele lepszych sposobów na zarabianie ten jest najbardziej znany i teraz ten item chodzi po 5k ....
 
KonradFT napisał:
Heh jest wiele lepszych sposobów na zarabianie ten jest najbardziej znany i teraz ten item chodzi po 5k ....
Zaraz nie wytrzymam, napisz jeszcze jeden durny post to zapi**ole Cie gołymi rękami.
Mało kto zna ten sposób, ale Ty jako znawca grający max tydzień pewnie tego nie wiesz.

KonradFT napisał:
i teraz ten item chodzi po 5k
Screen zrobiony 5sec temu, gry ci się pomyliły
icelt.jpg


Skoro jesteś tak obeznany napisz jakie znasz lepsze sposoby jak zarobić w 10minut ~60k
 
KonradFT napisał:
hehehe szkoda , że te kryształy sprzedawają się raz na ruski rok .
Chciałbyś..
Mam ci nagrać filmik jak szybko się sprzedają ? max 10min i po crystalach
Nadal czekam na twoje "lepsze sposoby na zarabianie"
 
Panowie nie ma się co kłócić, tym bardziej, że ceny zmieniają się jak w kalejdoskopie. Ice crystal przydaje się również do robienia iced strawberry brandy, a te z kolei do questów ( jest ich chyba 2), za które dostaje się dużo expa. Także jest podwójny pożytek i chwała autorowi posta za umieszczenie tego sposobu. Sam jednak polecam myk na dungeonie Blood Prince > http://www.youtube.com/watch?v=lithqs-5t3M
Robimy party zaznacząjąc private invitation i ustawiając oath "season of macha" no i robimy dokładnie to co na filmiku. Za jedną sztukę iron ore'a weźmiemy ok. 700 golda, a żeby uzbierać takich 100 naprawdę nie trzeba dużo. Silverki chyba po 5k teraz stoją a fine irony po 2k ;p jeszcze jak się ma szczęście i dropnie gold ore to do kieszeni wskakuje 78-90k :)
aha i trzeba pamiętać o zdejmowaniu eq przed wyprawą bo gdy zrezygnujemy z dunga w trakcie jego trwania niszczy się ono i naprawy są rzędu 10-15k jeżeli ma się na sobie Blood Prince set.
 
Sposób sprawdzony, wczoraj wystawiłem 4 kryształki po 19k i już dzisiaj miałem kaske ;)

P.S

Czesc mysza :*
 
Chamidło napisał:
Panowie nie ma się co kłócić, tym bardziej, że ceny zmieniają się jak w kalejdoskopie. Ice crystal przydaje się również do robienia iced strawberry brandy, a te z kolei do questów ( jest ich chyba 2), za które dostaje się dużo expa. Także jest podwójny pożytek i chwała autorowi posta za umieszczenie tego sposobu. Sam jednak polecam myk na dungeonie Blood Prince > http://www.youtube.com/watch?v=lithqs-5t3M
Robimy party zaznacząjąc private invitation i ustawiając oath "season of macha" no i robimy dokładnie to co na filmiku. Za jedną sztukę iron ore'a weźmiemy ok. 700 golda, a żeby uzbierać takich 100 naprawdę nie trzeba dużo. Silverki chyba po 5k teraz stoją a fine irony po 2k ;p jeszcze jak się ma szczęście i dropnie gold ore to do kieszeni wskakuje 78-90k :)
aha i trzeba pamiętać o zdejmowaniu eq przed wyprawą bo gdy zrezygnujemy z dunga w trakcie jego trwania niszczy się ono i naprawy są rzędu 10-15k jeżeli ma się na sobie Blood Prince set.

Może i dobry sposób ale i tak ice crystale są lepsze... na Frost Stones są 4 rudy do zniszczenia tak samo jak na Blood Prince w ostatnim pokoju, po drodze można zaleźć jeszcze kilka... do tego dochodzi Night Shade z robali no i Ice Crystale przy słabym dropie za 1 przejście można zgarnąć 1 Ice, 1 Night Shade, i czasami 1 silver co daje razem około 30k, żeby nazbierać 30k na Blood Prince jest to kilka razy robienie dunga a % na gold ore jest naprawdę niski i lepiej wydropić 3 Ice Crystale niż 1/50 dungów Gold. Takie moje zdanie :)
 
Back
Do góry