funko fusion

MMORPG Vindictus Halloween Event

D

duchu65

Gość
Witam :). Temat troszkę spóźniony ale jeszcze nie każdy może wie ;)

1.Event Smash the Pumpkin
Dodany został dodatkowy raid na 1lvl polega on na rozbiciu jednej z 2 dyni rzucając w nią małymi dyniami które można uzyskać z zabitych mobków.
Gracze rzucają w pomarańczową dynie, zaś mobki w zieloną trzeba trafić 200 razy jeżeli nie uda nam się wygrać z potworkami niestety, nic nie dostajemy, zaś jeżeli nam się uda dostajemy Evil Core, klikamy prawym i dostajemy losową nagrodę:
Nagrody:
Mummy Hat (20%)
Halloween Candy (20%)
Halloween Treat: Ghost (20%)
Halloween Treat: Pumpkin (20%)
Halloween Treat: Skull (20%)

Event potrwa od 19 października do 02 listopada.

2.Event Mashing Pumpkins
Od dziwnego wędrowca zajeździe dostajemy misje na zabicie 30 potworków, które wyglądają jak dynie (Cave Wisp) lub wampiry z dyniami na głowach ;)
W nagrodę za trudy możemy uzyskać tytuł "Mashing Pumpkins" :)
Event trwa od 19 października do 02 listopada.

3.Event Trick or Treat
Najważniejsza Halloweenowa tradycja, zbieranie cukierków ! :P
Ponownie wybieramy się do Dziwnego Wędrowca w zajeździe i dostajemy zlecenie na cukierki ^.^ musimy zebrać 15 cukierków i dostarczyć do NPC ;) w nagrodę ponownie dostajemy tytuł tym razem "Trick-or-Treat", dodatkowo jeżeli zbierzemy więcej cukierków niż 15 zostaniemy nagrodzeni dodatkowym "Demon Horn Headband". Cukierki można pozyskać z zabitych przeciwników lub dostać od NPC w zajeździe :) raz dziennie ;p.
Jeżeli jednak sami wolimy zjeść cukierki można ich użyć jako HP Potiony ;)
Event potrwa od 19 października do 02 listopada.

4.Event Halloween Screenshot

Event polega na zrobieniu Halloweenowego SS'a po czym wstawienie go na oficjalne forum gry
http://forum.nexoneu.com/NXEU.aspx?g=topics&f=328
Wśród uczestników rozlosowane zostaną nagrody ;)
1 osoba otrzyma: 50'000 NX i tytuł "The Halloween Winner"
2 osoby otrzymają: 25'000 NX i tytuł" The Halloween Winner"
10 osób otrzyma: 10'000 NX i tytuł "The Halloween Winner"

Nagrody zostaną rozdane 09 listopada.
Event potrwa od 19 października do 02 listopada.​
 
Re: Info. Halloween Event

Matti napisał:
Spora pula wygranych :D
A chętnych na tą wygraną jeszcze więcej ^.^ może się wydawać że 50k Nexon Cash to dużo ale za to kupimy sobie w avatar shop 1 ubranko + fryzurkę i już koniec wygranej :P ^.^
 
Re: Info. Halloween Event

Wiesz może czy jeśli wygram NX w vindictus to będę mógł ich użyć w innej grze :> ( chodzi mi o nexonowa, gram na koncie z niej ^^ )
 
Re: Info. Halloween Event

Hmmm podejrzewam że tak ponieważ nigdzie nie pisze że możesz wydać je tylko i wyłącznie na item shop w vindictusie ;) wygrywasz Nexon Cash na konto więc gdzie je wydasz to już twoja sprawa
 
Re: Info. Halloween Event

To fajnie :D 2 lata temu wygrałem 30k NX z innej nexonowej gry ;p Teraz mam z 15k ale nie wydaje na ta gre tego, bo w innej mi bedzie potrzebne ale dodatkowe kilka k zawsze się może przyda xdd
 
Re: Info. Halloween Event

ja już razem 10 :P najlepiej bić Cave Wisp te takie dynie latające ;) z nich często lecą cuksy :P
 
Re: Info. Halloween Event

mi z wispa nie polecial nawet 1...a na każdym dungeonie zabijam parę ;s A lizaków mam z 5 XD
 
Re: Info. Halloween Event

AIFAM napisał:
mi z wispa nie polecial nawet 1...a na każdym dungeonie zabijam parę ;s A lizaków mam z 5 XD
Bo to trzeba się namęczyć ;P zresztą z bossów też lecą ^.^ a te lizaki to jakiś nub wymyślił ;d zabierają slota nic nie dają poza obrazkiem nad głową i działają tylko na dungach :P do tego na 1 room ^.^

13 cuksów Fck Yea
Wiecie może ile one dają życia jak się zje ?? ^.^ bo nic nie piszą na tym nexonie :P
 
Back
Do góry