funko fusion

MMORPG Vindictus Episode 6 już 7 grudnia

D

duchu65

Gość
Witam.

Nareszcie coś się ruszyło w Europejskiej wersji Vindictusa. Po Długim czasie Nexon zapowiedział 7 Grudnia następny EP, jak na razie nie zdradzają szczegółów wiadomo tylko tyle że max lv. będzie podniesiony do 70.

Czego jeszcze możemy się prawdopodobnie spodziewać ??
- Nowego Miasta
- Transformacji Paladyn/Dark Knight
- Nowych Skilli
- Na pewno Nowych Instancji
- update itemshopu...


Niestety, na nową klasę (Karoka), na razie pewnie nie będzie co liczyć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Re: [Info.] Episode 6 już 7 grudnia

Nie wiadomo :P Nexon nic nie pisze w sprawie nowego EP...
Znając ich dowiemy się 20minut przed updatem :)
 
Re: [Info.] Episode 6 już 7 grudnia

Nie jestem pewny ale podejrzewam że tak bo od 6ep jest już chyba Dark Knight / Paladyn a do skończenia tego questa trzeba iść do 2 miasta
I też nie napalajcie się bo tylko tak podejrzewam tyle z US pamiętam ale nie wiadomo co nexon zrobi... może się wypiąć i tylko lvl dać... :P
Rochest
[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=6i54h76kbM8[/youtube2]
 
Re: [Info.] Episode 6 już 7 grudnia

E to w takim razie ssiesz duchu ;D Już miałem zjechać sobie w kąciku a Ty mi taki nóż w plecy wkładasz :( ale miejmy nadzieje, że Twoje domysły będą zrealizowane w rzeczywistości :)<br /><br />-- 30 lis 2011, 18:29 --<br /><br />Przedsmak drugiego miasta jest już na 44 lvl'u chyba, bo mamy misję, żeby porozmawiać ze strażnikiem broniącym wejścia do twierdzy. Także tylko czekać...
 
Re: [Info.] Episode 6 już 7 grudnia

Tak, wszystko co przewidywałem sprawdziło się ^.^ nexon zdradził co będzie w pathu...
Wreszcie zacznę dalej grać ^.^
Tylko na transforma czekałem :D

Dodatkowo będzie można uczyć się zawodu od 22lvla w Rocheste.
Jest to chyba kowalstwo albo gotowanie :P
 
Re: [Info.] Episode 6 już 7 grudnia

NEXO ssie nie nawidze ich nie znam takiego słowa żeby opisać ich skurw***** i nie profesjonalosc .
 
Re: [Info.] Episode 6 już 7 grudnia

taaa nexon to banda chamów której zależy tylko na kapuście i na niczym innym, NEXON ma NAJGORSZY na świecie Support dla graczy. Nigdy nie spotkalem sie w mojej karierze z takim debilizmem jaki prezentuje NEXON. (dlatego tez zniecheca mnie granie w ta gre, ale nowa postacie moze sobie siepne raz jak sie doczekam.)
 
Re: [Info.] Episode 6 już 7 grudnia

Wiem że Nexon to banda frajerów i pewnie się to nie zmieni.
W Vindictusie nie potrzeba item shopu, a jeżeli ktoś nawet używa IS to nie ma przewagi nad innymi graczami jakiejś turbo tak jak np w CA :)<br /><br />-- 07 gru 2011, 14:10 --<br /><br />Nexon ze względów "technicznych i bezpieczeństwa" przełożył datę Update na 14 grudnia :) Brawo Nexon oby tak dalej :).
 
Back
Do góry