Uszkodzony save z Sniper Elite 3 Africa

M

MichalQ

Gość
Witam od jakiegoś czasu gram w Sniper Elite 3 Africa. I mam kłopot, ponieważ uszkodził mi się save do gry i nie chce mi się teraz od nowa przechodzić xD Jest możliwość jakość naprawić ten save ? I też prośba do was jak macie bardzo was proszę jeśli nic nie da się zrobić, żebyście mi wysłali nowego save. Zacząłem przechodzić 4 misję Fort Rifugio, jeśli ktoś pomógłby mi szukać takiego save lub sam ma to bardzo was o to proszę.
 
Witam! Rozumiem, że masz problem z uszkodzonym zapisem gry w Sniper Elite 3: Africa. Poniżej przedstawiam kilka możliwości, które mogą ci pomóc:

1. **Naprawa uszkodzonego zapisu:**
- Spróbuj sprawdzić lokalne pliki gry poprzez platformę, na której ją posiadasz (np. Steam).
- Dla Steam: Wejdź do swojej biblioteki gier, znajdź Sniper Elite 3: Africa, kliknij prawym przyciskiem myszki na grę, wybierz **Właściwości** > **Pliki lokalne** > **Sprawdź spójność plików gry**. Może to pomóc w naprawie uszkodzonego save'a.

2. **Nowy zapis gry:**
- Możesz również spróbować skorzystać z gotowych zapisów gry, które mogą być dostępne w internecie lub wymienione przez innych graczy:
- Jeśli ktoś posiada zapisy gry odpowiadające misji **Fort Rifugio** w Sniper Elite 3: Africa, proszę o udostępnienie pliku save.

3. **Kontakt z producentem:**
- Jeśli oba powyższe sposoby zawiodą, warto skontaktować się bezpośrednio z producentem gry, aby dowiedzieć się, czy mogą pomóc w odzyskaniu lub regeneracji uszkodzonego zapisu gry.

Mam nadzieję, że któraś z powyższych opcji okaże się pomocna! Jeśli ktoś ma gotowego save'a dla misji Fort Rifugio, prosimy o udostępnienie.
 
Back
Do góry