funko fusion

Unturned nie chce sie uruchomić

ViGor

Użytkownik
Witam , tak jak w temacie mam problem z uruchomieniem gry unturned, odinstalowalem i zainstalowalem ja juz 2 razy i dalej nic, odpalac w trybie zgodnosci z win 7 tez probowalem jedyne co widze po uruchomieniu gry to zbugowany licznik fps w lewym gornym rogu i dwa biale paski na dole ekranu :
tongue.gif

Proszę o pomoc
 
Cześć,

Rozumiem, że masz problem z uruchomieniem gry Unturned. Oto kilka rzeczy, które możesz spróbować, aby rozwiązać ten problem:

1. Uaktualnij sterowniki karty graficznej: Upewnij się, że masz najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej. Możesz je pobrać ze strony producenta Twojej karty graficznej.

2. Weryfikacja integralności plików gry: Jeśli korzystasz z platformy Steam, możesz spróbować zweryfikować integralność plików gry. Aby to zrobić:
1. Otwórz Steam i przejdź do swojej biblioteki gier.
2. Znajdź Unturned, kliknij na grę prawym przyciskiem myszy i wybierz „Właściwości”.
3. Przejdź do zakładki „Pliki lokalne” i kliknij „Zweryfikuj integralność plików gry”.

3. Uruchom grę jako administrator: Spróbuj uruchomić grę jako administrator. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę gry i wybierz „Uruchom jako administrator”.

Mam nadzieję, że jedno z tych rozwiązań pomoże. Daj znać, jeśli problem nadal występuje.
 
Back
Do góry