funko fusion

MOBA Ulubiony bohater?

TORRIX napisał:
Nie, gram w LoLa, wiec nie wiem. Lecz dużo dobrego słyszałem o Katharine[chyba tak się to pisze] wiec ja wybiore ;]
Kolejne twoje bezmyślne nabijanie postów. Czy jak nie jadłeś nigdy gruzu, a ktoś ci powie, że jest smaczny to też będziesz uważać, że smakuje on wybornie?
 
Nie gram już w LoLa od pewnego czasu, ale mam na koncie sporo rozegranych godzin i moją ulubioną postacią jest bez wątpienia Rammus ;) Świetny tank, no i moja ulubiona umiejętność tego championa to Powerball (można było nieźle przyśpieszyć jak się dobrało odpowiednie itemki)
 
Mam kilka ulubionych bohaterów. Szczególnie często gram ADC czasem gram mid. ADC: tristana, jinx, caitlyn, corki, graves, soraka. Mój main to caitlyn. Postacie z mida to Twisted fate, ahri, brand, teemo :D
 
Moją ulubioną postacią w lolu jest Rengar ponieważ
Jest Assasinem czyli w bardzo łatwy sposób zabija adc, ma heala
Gdy nabije nim wszystkie stacki to wchodzę nim do krzaków i tam farmie przez pasywa rengara , czyli skoki.
Jeśli przeciwnik podejdzie do farmy to skacze na niego i zabieram mu pół życia dzięki ulepszonemu Q przez stacki
 
Zed/Lee Sin
Mają przyjemną mechanike - można robić plejsy na lewo i prawo.
 
Też uwielbiam grać zedem dobra postać można przeciwnika tak omotać że nawet nie zobaczy kiedy i gdzie byliśmy albo może bardzo łatwo paść. Drugą postacią moją jest twisted fate bardzo uwielbiam grać karciarzem plejsy można niezłe pocisnąć. Gram nim praktycznie zawsze kiedy mam ważny mecz.
 
Back
Do góry