funko fusion

Przygodowe Ulubione gry Lego

  • Thread starter Thread starter GeneticsD
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
G

GeneticsD

Gość
Z racji na brak zainteresowania działem Lego, pomyślałem, że sam go zapełnię. A więc proste i szybkie pytanie. Wasza ulubiona gra w odsłonie LEGO. Dlaczego akurat ta? I czy uważacie, że w gry LEGO grają wyłącznie małe dzieci ?

Moimi ulubionymi grami był oczywiście LEGO Indiana Jones.
 
Hahaha. Tak, nawet teraz zapomniałem o właśnie tej opcji. Nieważne z kim grałeś, pierwsze 15 minut spędzało się na zabijaniu siebie nawzajem :D
 
zgadza się, to gra dobra dla dzieciaków i dorosłych, dla mnie najciekawsze z tej półki to Lego Ninja i jeszcze Stars Wars, rzeczywiście w lego nie grają tylko i wyłącznie dzieci, mało tego znam dorosłych, którzy grają w bardzo proste dziecięce gry w rodzaju "ubieranki" z zasady przeznaczone dla dziewczynek ;)
 
Najlepsze jest Lego City: Undercover - czyli w skrócie Lego: GTA ;)
Masa nawiązań, świetna zabawa.
Na minus jest brak multiplayera oraz troszkę długie loadingi. Dla osób nie posiadających konsoli, dodatkowym minusem może być ekskluzywność na WiiU.
Obecnie ogrywam z młodszym bratem Lego Star Wars: The Complete Saga, potem chyba jeszcze ogramy na Xboxie Lego Movie: The Video Game.
 
Ja mam akurat mieszane uczucia co do tego typu gier, ale mimo wszystko niektóre przypadły mi do gustu, przede wszystkim ze względu na te różne humorystyczne wstawki i nawiązania ;) Ze swojej strony mogę polecić takie tytuły, jak np. LEGO The Hobbit czy LEGO Batman: The Videogame.
 
Tak samo najbardziej uwielbiałem Star Warsowe Lego. Szczególnie, jak było coś trudnego, a ty zabijałeś swojego kuzyna/brata/kolege/itd.
 
Back
Do góry