funko fusion

Ukradzione haslo?

M

MrShades94

Gość
Witam Wszystkich poraz ostatni pisze temat zwiazany z MINECRAFTEM poniewaz bede mc zaniedlugo konczyl..tak jak w tytule.Mam pytanko otoz Gdy loguje sie na laucherze Minecraft ukazuje mi sie komunikat : LOGIN FAILED :
Probowalem reinstalacje Javy i Mc,ale nie przynioslo to zadnego Efektu.
Wchodzac na Minecraft.net jestem zalogowany,ale gdy chce zmieninc haslo znowu jest Problem : Incorrect password:OLD PASSWORD.
Haslo wpisuje dobrze,bez bledow...Prosze o Pomoc z gory dziekuje. :|
 
Dlaczego nie mają takich problemów Event / Mijam0 / Matti/ DavidPRG(ja) / Battle , tylko z Tobą i Flamerem były od początku same problemy ?
 
Tu mi haslo ukradli do PREMIUM,a nie do serwa --..--
Ja jestem PROBLEMEM?!?!?!Zawsze jak cos d***l Flamer robil mowilem ci ...to ze go znam nie oznacza bys mnie tak traktowal.Co do ukradzionego hasla..Mijam0'wi tez ostatnio ukradli nie wspomniales o tym..
OMG
 
bany napisał:
Jak miałeś maila swojego ustawionego przy rejestracji to - http://www.minecraft.net/resetpassword

A wtedy wszystkie cuby w mieście to pamiętasz może kto rozwalił ? Za czasów jak Flamer miał tylko rangę budowniczy ?
A kto sie chwalil ze usunal 30 dzialek?I to nawet jeszcze z dobrymi datami=Flamer
Co do cuba to chyba widzisz jakie ostatnio sie cuda dzieja...brak slow te wszystki konta DrCreeper=feefick=gonz4les rownaja sie =FLAMEROWI.
Po ip nawet widac bylo..;/
 
Back
Do góry