funko fusion

Strzelanki Tymczasowa Blokada

D

dirty

Gość
Oj część z was wie jak gram. Co tu dużo mówić słabo. Ale dziś grałem rankedaa (mój 2 ) i wbiłem 31/8 czy coś takiego i dostałem blokadę na 20h :0 I pytanie wiecie za co ?
 
Blokada, jaki ban za co (nie jestem gówniarzem który podnosi swoje ego na haxach) ? Ale 20 godzin trzeba na to czekać. Chore...
Nawet mi jej pogratulowali...
 
Jeśli będąc unranked wygrasz 2 rankedy (bez znaczenia ile przegrasz) to dostajesz "cooldown" na chyba 21 godziny. I tak dopóki nie wbijesz rangi. System jest po to by blokować szybkie, jednodniowe boosty nowych kont. Dwa rankedy dziennie = minimum 5 dni na wbicie rangi.
Komunikat o aktualizacji rangi na podstawie ostatnich wyników to zwykły kit.
 
mk2342 napisał:
Jeśli grasz za dobrze to dostajesz blokadę na 20 godzin i po tym czasie będzie ci dobierać lepszych przeciwników. Jeśli nadal będziesz się znacząco wyróżniał to nie będziesz mógł grać przez następne 20 godzin i dostaniesz jeszcze lepszych przeciwników.

PS. Sorka za odkop.
To ja dostanę bardzo dużo takich blokad.
( ?° ?? ?°)
 
Miałem tak samo , lecz nie wiem od czego to zależy , w 1 dniu zagrałem 6 gier rankingowych (3 przegrałem) a innego dnia zagrałem 3 gry (3/3 wygrałem) i dostałem blokadę , poczytaj na forum Cs:Go
 
Na unraked możesz max dziennie zagrać 2 turnieje musisz ich uzbierać ich 9 i wtedy dostajesz range i możesz grać bez limitu ;3
 
Back
Do góry