funko fusion

MMORPG Tworzenie postaci pogląd

Matti

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
W związku ze zbliżającą się premierą Guild Wars 2 przeglądam sporo materiałów właśnie o tej grze. Od czasu do czasu coś fajnego mi wpadnie na ekran więc dodaję ten oto link:
[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=R97z4ZBUJ-8&hd=1[/youtube2]

Na pewno przed premierą warto sobie coś poczytać/pooglądać aby podjąć lepszą decyzję. Wiadomo, że wakacje niektórym się kończą a data premiery niewiele wyprzedza ten smutny dla niektórych fakt :D.
 
Świetny gościu, strasznie fajnie sie go słucha, dałem go sobie do subów.

A Guild Wars 2 zapowiada się genialnie.... i bez abonamentu. Ale ja obiecałem sobie że nie gram narazie w żadnego MMO ;)
 
Minimalne wymagania sprzętowe Guild Wars 2:
system operacyjny Windows XP Service Pack 2
procesor Intel Core 2 Duo 2GHz, Core i3 lub AMD Athlon 62 X2
karta graficzna GeForce 7800, Radeon X1800 lub Intel HD 3000 (256 MB VRAM, Shader Model 3.0)
25 GB wolnego miejsca na dysku twardym
szerokopasmowe łącze internetowe
mysz i klawiatura

Producent i wydawca zastrzegają sobie prawo do zmiany minimalnych wymagań Guild Wars 2, gdyż gra może doczekać się modyfikacji, które sprawią, że nie zadziała ona na wyżej wymienionej konfiguracji.

Kierwa popatrz na ten dopisek na dole. Modyfikacje do takiej gry z pewnością nie będą ważyły po parę MB i na bank będą wymagały większej pracy komputera :(
 
A ja się nie boje, nie taki GW2 straszny z jego wymaganiami aktualnymi i jeśli je zmienią to też nie jakoś strasznie bo mają świadomość, że nie wszyscy mają pierwszej klasy PC. Nie wpieprzą raptem wymagań że PC będzie płonął przy graniu w GW2 :P
 
No ja mam xp i 2gb ramu xD to troche lipa, na xp niby gry troche lepiej działają no ale gra chce 2x więcej :<
To chyba tak czy inaczej sobie nie pogram, bo upgrade kompa planowałem dopiero na przyszły rok :<
[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=4Afah5tOe9o[/youtube2]
 
Ja przymusowo miałem wymienianą płytę główną, więc zakupiłem płytkę z DDR II i możliwością DDR III, jeśli GW2 będzie chciał więcej RAM'u to mu go podam, niech ma a co ;p
 
Back
Do góry