funko fusion

MMORPG Tworzenie i rozwój postaci oraz interaktywna mapa świata gry

Re: Tworzenie i rozwój postaci oraz interaktywna mapa świata

Cześć. Na wstępie pragnę poinformować, że jestem dość obeznany co do tej gry ze względu, którego nie chcę ujawniać, kiedyś powiem.
Aczkolwiek dodam, że mapa wygląda na taką, lecz jest sama w sobie o wiele doskonalsza niż się wydaje. Będzie wiele lokacji, o których nie miałbyś pojęcia. :-D
Co do rozwoju postaci to także ulegnie ono prawdopodobnie, lecz jedynie na bazie awansowania. Z tego co się domyślam dowiedziałeś się niedawnych informacji z internetu, lecz wierz mi, zmieni się to jeszcze, niekoniecznie o 180 stopni, lecz tak, że odczujesz różnice. :-)
 
Re: Tworzenie i rozwój postaci oraz interaktywna mapa świata

Na razie trudno mówić mi o odczuwaniu czegokolwiek, gdyż nie grałem w tą grę, po prostu śledzę to co prezentują jej twórcy. Masz rację wszelkie dane na temat The Elder Scrolls Online czerpię z Internetu (ale to chyba we współczesnych czasach normalne ;) ) bo w TV nijak o tym nie mówią ;). Prawdę mówiąc nie mam pojęcia o żadnych lokacjach po za tymi zaprezentowanymi publicznie. Co do mapy póki co biorę ją taką jaka jest. To co zaprezentowano, to jedynie szczątkowe jej fragmenty. Podobnie z resztą jak wszytko co zostało upublicznione.

Nie mam również powodu by nie wierzyć w zmiany o których mówiłeś. Brałem udział w wielu zamkniętych beta testach i wiem, że często to co początkowo wydaje się elementem już dopracowanym, z dnia na dzień zmienia swe oblicze.

Zatem jeśli chciałeś nas tu zaskoczyć, zszokować lub zaintrygować to "średniawo" Ci to wyszło ;)
 
Re: Tworzenie i rozwój postaci oraz interaktywna mapa świata

Wiesz. Nie planuję tutaj nikogo zaskakiwać, ani szokować. Po prostu piszę to co wiem, bo jestem ciągłym testerem tej gry i widzę co się w jej środku dzieje.
Nie jestem w stanie udzielać wielu informacji, ze względu na to, że jest to zamknięty projekt (byłeś beta-testerem jak wspomniałeś to wiesz o czym mówię ;) ). Wiele informacji można uzyskać na witrynie: http://elderscrollsonline.com/en-uk/ aczkolwiek, by dostać się tutaj, trzeba wypełnić zgłoszenie, po którym należy czekać na zatwierdzenie odgórne. Szczerze spotykałem przypadki, przy których podania były odrzucane, co mnie niezmiernie ciekawiło.
Wciąż argumentuję, iż nie planuję nikogo szokować, tylko chcę dodać swoje zdanie, gdyż uważam, że mogę wiedzieć trochę więcej od innych, nie chełpiąc się oczywiście. ;)
 
Re: Tworzenie i rozwój postaci oraz interaktywna mapa świata

Powiem w sekrecie ;), że i ja zgłosiłem się jakiś czas temu do testów Beta, niestety nie udało mi się zakwalifikować - powiem zatem jedno - Ty szczęściarzu ;) :D.
 
Back
Do góry