funko fusion

MOBA [TuT]Zwiększenie FPS'ów

Witam, jeśli LoL nie chodzi Ci za dobrze, to postaram się pokazać Ci jak zrobić, aby zwiększyć FPS'y.
Postępuj wg. podanych punktów !

Potrzebne rzeczy :

- Advanced System Core
- Game Booster

1. Uruchomiamy program Advanced System Care.
2. Wybieramy opcje "Pełne Care".
Dzięki temu zostaną wykonane takie czynności jak :
- usunięcie wszelakiego zagrożenia
- oczyszczenie rejestru
- defragmentacja rejestru
- optymalizacja systemu
- odzyskiwanie wolnego miejsca na dysku
- skanowanie dysku
- naprawienie luk w naszym systemie
3. Po tej opcji wybieramy kolejną opcję "Skanuj teraz", przeskanuje nam komputer, może to potrwać parę minut.
4. Po wykonaniu tych czynności wchodzimy w zakładkę skrzynka narzędziowa -> Optimize i klikamy Smart Ram.
5. Po chwili powinno nam podnieść trochę Ramu, niektórym podniosło nawet o 300 !
6. Po wykonaniu wszystkich czynności wyłączamy program, i włączamy Gamebooster, jeśli nie mamy to ściągamy.
7. Po włączeniu wybieramy opcję Przyśpieszenie.
8. Na naszych oczach ujrzymy duży napis START, i oczywiście go wybieramy.
9. Poczekamy z 10sek. i wydajność naszego komputera powinna wzrosnąć nawet do 40% !

Mam nadzieję, że poradnik przyda się.
Pozdrawiam, Sony.
 
I to naprawde dziala? :D Masz kogos kto to testowal, albo sam to robiles? :p Ja ogolnie mam spory problem z fpsami... max. mam 21 :D kiedy normalnie siedze na lini z moim carry to 16 :D ale przy gankach spadaja do 8 . Najgorzej jest chyba, jak sa team fighty.. Nie przekraczaja 4 :D I nawet, jak bardzo bym chciala nowy 'sprzet', to narazie jest to nie mozliwe, wiec musze sobie radzic z tym co mam... xD wiec jeszcze raz pytam: to naprawde dziala? ;)
 
Emelyn napisał:
I to naprawde dziala? :D Masz kogos kto to testowal, albo sam to robiles? :p Ja ogolnie mam spory problem z fpsami... max. mam 21 :D kiedy normalnie siedze na lini z moim carry to 16 :D ale przy gankach spadaja do 8 . Najgorzej jest chyba, jak sa team fighty.. Nie przekraczaja 4 :D I nawet, jak bardzo bym chciala nowy 'sprzet', to narazie jest to nie mozliwe, wiec musze sobie radzic z tym co mam... xD wiec jeszcze raz pytam: to naprawde dziala? ;)
Tak, działa, osobiście tego nie sprawdzałem, bo na swoim laptopie miewam 90FPS'ów przy Teamfightach, więc wiesz :P.
Jeśli nie masz zmniejszonych detali grafiki to też zmień na niskie, może podziałać ;).
 
Back
Do góry