funko fusion

MMORPG [TUT]Zarabiamy na PL

  • Thread starter Thread starter Sylwek150c
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
S

Sylwek150c

Gość
Sposobow zarabiania jest wiele a ja je wam po troszku przyblize
1. Pierwszym sposobem jest sposob M3
Robimy woja mentala 10lvl
staty wszystko dajemy w wit(lub kupujemy zbroje +6 z 1k na pierwszy lvl)jak mamy zbroje dajemy max w sile
Skile wszystkie po 1 reszta w silne.
gdy osiagniemy 10lvl idziemy do m3 musimy byc w gildi zeby oddawac exp expimy tam i dropimy bronie na 30lvl
(eq musimy miec +6+5)

2. Malpy
Tak jak wczesniej robimy woja mentala 10lvl tak samo rozkladamy skile i status jedyna zmiana jest eq eq musi byc +9

3. FB Zostawiamy fb na noc z rana mamy +70kk

4.Robimy woja body 35lvl obowiazkowy boj i eq +9 na jego poziom czyli rib smiertelka bizuteria dowolna najlepiej kolczyki ebonitowe. Z ta postacia chodzimy do m2 na metki i dropimy ku kd Po caly dniu expa mamy +70kk

5.Robimy szamana smoka 20-25lvl
musimy miec pomoc na m1-3 i reszte blogo. I idziemy na bo tam szukamy woja ok50lvl i mu bufujemy za kase lub exp.
Sposob dobry jak ma sie kolege z gry to wtedy mu bufujemy przy dobrych ukladach to 5kk 1h wiecej kasy dostaniesz jesli bedziesz miala wiecej procent na krytyka.

Poradnik BY Sylwek150c Zakaz kopiowania bez zgody autora.

I to chyba na tyle jesli cos wymysle napisze.
 
3 i 4 sposób są bardzo dobre. Tyle, że przy 3 trzeba uważać. Reszta jest nie warta czasu. Przy 4 sposobie trzeba niestety grać głownie późno w nocy bądź bardzo wcześnie rano, inaczej to nie ma większego sensu. Podam wam najlepszy sposób na zarabianie - zrób porządne eq i skille a kasy będziesz miał tyle, że będziesz się bawił w palenie itemków :)
 
Maggie26 napisał:
3 i 4 sposób są bardzo dobre. Tyle, że przy 3 trzeba uważać. Reszta jest nie warta czasu. Przy 4 sposobie trzeba niestety grać głownie późno w nocy bądź bardzo wcześnie rano, inaczej to nie ma większego sensu. Podam wam najlepszy sposób na zarabianie - zrób porządne eq i skille a kasy będziesz miał tyle, że będziesz się bawił w palenie itemków :)

Jak już masz EQ to wszystko samo leci.
Znam jeszcze jeden sposób. Bonowanie itemów :P, oczywiście tutaj już wchodzą realne pieniądze.
Zaobserwowałem to zwłaszcza na metin2.us - robią takie bony, że item wart 10kk wchodzi na 200 o.O
Czysty zysk. Problemem jest nasz nakład finansowy.

PS
Z tym 10 lvlem to żart jest jeśli chodzi o małpy, o Imhę zresztą też. Na mały polecam poziom 18, a do M3 15 w dół. Z tym 10 to generalnie więcej strat i nerwów.
 
Nie to sa realia ja mialem dropa miecz+9 zbroja +9 na 1lvl reszta +7 10lvl i spokojnie malpy dedalem tak samo w m2
 
Sylwek150c napisał:
Nie to sa realia ja mialem dropa miecz+9 zbroja +9 na 1lvl reszta +7 10lvl i spokojnie malpy dedalem tak samo w m2

Pomyśl, że ktoś akurat zaczął grę i szczęśliwym trafem udało mu się dociągnąć zbroję na +6. :?
 
Można też iść do doliny orków i lootać zęby orków, które potem sprzedajemy, a one zlatują drogo, bo do questa:P
 
Back
Do góry