funko fusion

MOBA [TuT]Rotacja Bohaterów

N

Ninja

Gość
Każdy gracz bez względu na poziom, ma dostęp do co najmniej 10 postaci. Te postacie dostępne są za darmo (gracz nie musi
ich kupować ani za PZ ani za RP). Dzięki rotacji bohaterów, co tydzień lista darmowych postaci zmienia się. Rotacja jest bardzo
ważna dla początkującego gracza. Jeśli mamy jakąś postać na oku, lecz jeszcze nią nie graliśmy, warto poczekać aż będzie
na rotacji i sprawdzić czy aby na pewno nam pasuje. Nowo wydani bohaterowie niemal zawsze są w rotacji 2 tygodnie
po wyjściu patcha, w którym są dostępni. Rotacja zmienia się zazwyczaj w nocy z poniedziałku na wtorek. W tym samym
czasie często wychodzą również patche.

W rotacji musi się znaleźć przynajmniej jeden bohater z każdej z trzech poniższych kategorii:

Klasa postaci:
• Fighter (Wojownik)
• Melee DPS (Walczący wręcz)
• Mage (Mag)
• Ranged DPS (Walczący z dystansu)
• Support (Wsparcie)
• Tank (Obrońca)

Cena PZ:
• Heroiczny (450 PZ)
• Epicki (1350 PZ)
• Legendarny (3150, 4800 i 6300 PZ)

Cena RP:
• 260 RP
• 585 RP
• 975 RP




Obecna Rotacja: Sezon 2 Tydzień 12 (14 lutego, 2012)


alistar.jpg

ashe.jpg

heimerdinger.jpg

gangplank.jpg

janna.jpg

malphite.jpg

sivir.jpg

leesin.jpg

volibear.jpg

ziggs.jpg
 
Re: Rotacja Bohaterów

warto dodac ze nowe rotacje na wschodzie sa co wtorek mniej wiecej ;)
 
Re: Rotacja Bohaterów

czy ja wiem czy slaba...

cait noc brand xerath graves ;) zilean wkurzajacy ;p mnie ciagle dziwi czemu alistara czesto daja jak on free jest -.-
 
Re: Rotacja Bohaterów

CeLeS napisał:
mnie ciagle dziwi czemu alistara czesto daja jak on free jest -.-

Sam sobie odpowiedziałeś na to ;)

Poprzednia była gorsza. A tak jest catlyn jeszcze i nocturn :P
 
Re: Rotacja Bohaterów

Ja narazie kupiłem Ashe ( no bo pierwsza ) Teemo ( bo na botach sie grało na początku fajnie ) Katarine ( bo ma fajne cycki ) i Tryna. Dodam że mam dopiero 17 lvl :P

Teraz już prawie mam na Blitza.

Chciałbym w rotacji Karthusa, tak jak wcześniej chciałem Caithlyn i sie sprawdziło ;) Nią też mi się fajnie gra, ale jest za droga :D

Rammusa jeszcze bym z chęcią kupił w niedalekiej przyszłości i czekam również na Patefona w rotacji bo też się wydaje ciekawy ;)
 
Re: Rotacja Bohaterów

Patefona ? xD ja rammusa kupie ;p zaraz wejde na lola i kupie ! bede pierwszy ! z tej rotacji nocka musze sprawdzic ;)
 
Re: Rotacja Bohaterów

No pantheon :P :d ja tez :)

Rammus sie ciekawy wydaje ale taunta nie umiałem zupełnie używac na początku i z chęcia bym jeszcze raz nim zagrał ;)
 
Re: Rotacja Bohaterów

Noo, w tym tygodniu w końcu jakaś porządna rotacja ;) Są aż 4 chary, którymi chciałem zagrać, a zazwyczaj to nie ma żadnego godnego mojej uwagi ;D
 
Re: Rotacja Bohaterów

Dzisiaj zacząłem grę w LoLa i jest zajebisty :mrgreen:
Gram Malphite, ale widzę, że nieźle rozwala Lee Sin. Zobaczymy jak będzie dalej :D Dopiero 2 poziom :/
 
Re: Rotacja Bohaterów

tez zerkne sobie ziggsa i moze lee
a tak to polowe mam reszta mnie nie interesuje ;/
 
Re: Rotacja Bohaterów

Haha mi się Celes number 2 spodobał czyli Misiek :D
 
Re: Rotacja Bohaterów

~kocur jest ^^ tank pelna geba + dobry atak nawet ;p
 
Re: Rotacja Bohaterów

Skille W Q E maxować? tzn tak wykminilem ze daje ze daje W i Q prawie na przemian jednak z przewaga W.
 
Re: Rotacja Bohaterów

ja inaczej troche robie ;p masz moj build zreszta
 
Back
Do góry