funko fusion

MOBA [TuT]Postacie uporządkowane wg. Ceceków

  • Thread starter Thread starter d3v
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
D

d3v

Gość
J4p8I.jpg


znalezione na reddit.com ;)
 
Re: Postacie uporzadkowane wg. " Ceceków"

Dlatego pisze że nedo to słaby gracz LoLa
Jak można nie wiedzieć co to CC?!
CC - crowd control, czyli kontrola tłumu. Chodzi tu o umiejętności ograniczające mobilność innych postaci takie jak ogłuszenie, strach, spowolnienie etc.
 
Re: Postacie uporzadkowane wg. " Ceceków"

Useto, skoro tak się wymądrzasz to czemu nie napisałeś własnymi słowami, tylko kopiujesz z google? Nikt też nie mówił, że nedo jest pr0 graczem, skoro gra od niedawna...

Trzeba kiedyś spróbować picnkąć 4 postacie z 3 cckami ;DD
 
Re: Postacie uporzadkowane wg. " Ceceków"

Mysza napisał:
Useto, skoro tak się wymądrzasz to czemu nie napisałeś własnymi słowami, tylko kopiujesz z google? Nikt też nie mówił, że nedo jest pr0 graczem, skoro gra od niedawna...

Trzeba kiedyś spróbować picnkąć 4 postacie z 3 cckami ;DD

Nie będę marnował czasu na napisanie co to jest CC
Zwracam honor jak nedo gra od niedawna.
 
Re: Postacie uporzadkowane wg. " Ceceków"

Nie napisałem co to znaczy, bo jak ktoś nie wie co to jest Cecek to pewnie gra na lvlach 10-15 to wtedy gra tym czym mu wygodnie ;)


Oczywiscie to też zależy, bo Ceceki są różnej jakości ale ja chciałbym spróbowac kiedyś team :

Galio Mid, Kennen Top, Amumu Jungle, Sona supp i carry Varrus/Ashe.

Tons of CC :D jak wszyscy użyją ulti to masakra będzie :D ( nawet jest gdzies filmik z tym składem na YT jak wygrywają TFa bez praktycznie żadnej straty healtha )
 
Re: Postacie uporzadkowane wg. " Ceceków"

Nie napisałem co to znaczy, bo jak ktoś nie wie co to jest Cecek to pewnie gra na lvlach 10-15 to wtedy gra tym czym mu wygodnie
Ejjj mam 18 :((

Jak do tej pory mało mnie interesowały jakieś cc czy inne duperele, ja tylko grałem ._.
 
Re: Postacie uporzadkowane wg. " Ceceków"

A powinno cie to interesowac, bo dzieki CCka masz ulatwione tim fajty!
A poza tym to 2 rzeczy ratuja dupe przed smiercia.
- wardy (ktorych zazwyczaj nikt nie kupuje a potem dziwia się ze ktos ich gankuje)
- ccki!
 
Re: Postacie uporzadkowane wg. " Ceceków"

d3v napisał:
Nie napisałem co to znaczy, bo jak ktoś nie wie co to jest Cecek to pewnie gra na lvlach 10-15 to wtedy gra tym czym mu wygodnie ;)


Oczywiscie to też zależy, bo Ceceki są różnej jakości ale ja chciałbym spróbowac kiedyś team :

Galio Mid, Kennen Top, Amumu Jungle, Sona supp i carry Varrus/Ashe.

Tons of CC :D jak wszyscy użyją ulti to masakra będzie :D ( nawet jest gdzies filmik z tym składem na YT jak wygrywają TFa bez praktycznie żadnej straty healtha )


Grałem na rankedzie :D 3 gry 3 winy ( w jednej był malph zamiast kennena).

btw http://www.youtube.com/watch?v=ZwzsXR4sM_Y
 
Back
Do góry