funko fusion

MMORPG [TuT] Ninja Dagger

  • Thread starter Thread starter Szakal®
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
S

Szakal®

Gość
Witam serdecznie!
Chciałbym wam przedstawić poradnik, dotyczący Grania ninją dagger.
Oparty na doświadczeniach ludzi grających ninją daggerem.


O daggerze:

Ninja dagger, to postać wspaniała w pvp, niestety na małym lvlu(-60) Jest ona dość słaba.
Dagger, to postać dla ludzi cierpliwych i myślących.
Expienie nim to nie bajka, więc jeżeli zależy ci na bardzo szybkim expieniu, to sobie odpuść. Jeśli ktoś przez całe Metinowe życie , że tak powiem grał wojem to małe szanse , aby ninja tego komuś się spodobała. Ja osobiście nie lubię nią grać ale się na niej znam.

Zalety:
-Bardzo tanie KU.
-Bardzo tanie EQ.
-Dobra w pvp.
-Ma trującą chmurę , która truje przeciwnika:)

Wady:
-Postać jest słaba do expa i do pvp na niskich lv (-45).
-Dużo ludzi ma KD na ninje , ponieważ jest tanie.

Expienie:
1 - 5 lvl - Psy i wilki w M1.
5 - 8 lvl - Wilki i dziki w M1.
8 - 11 lvl - Niedźwiedzie i tygrysy w M1.
11 - 16 lvl - Zaprzysiężone w M2.
16 - 34 lvl - Dzikusy w M2, stopniowo coraz więcej grupek.
34 - 38 lvl - Pająki i skorpiony na pustyni.
38 - 48 lvl - Orki w dolinie.
48 - 55 lvl - Pająki w V1.
55 - 72 lvl - Pająki i skorpiony w V2 (na początku).

Bulid'y do PvP:
1.Zasadzka>wirujący>szybki>chmurka>krycie
2.Wirujący>chmurka>zasadzka>szybki>krycie (polecam ten pierwszy , ale każdy ma inny gust).

Bulid'y do expa:
1.Zasadzka>szybki>wirujący>chmurka>krycie
2.Wirujący>szybki>zasadzka>chmurka>krycie (wolę ten pierwszy , ale zależy od gustu).

Sposób na zarobek:
wymagania:
-30lv,
-wędka,
-Fish bot (np. od kamera),
-chęci.
Jak zarabiać:
Chyba każdy wie do czego fish bocik
Fish bot łowi nam ryby a my np. oglądamy tv.
Jeśli się boicie bana to sami łowicie.​
 
Ja myślę, że nie da się tak jednoznacznie opisać tego na czym mamy nabijać doświadczenie. Każdy sobie rzepkę skrobie. Zgodzę się z taniochą, KU owszem, ale EQ ... nie zawsze. Otóż nie ma jakiegoś multum itemów dla ninjy. Jeśli już coś jest to bardzo dobre i rzadkie, a więc cena duża. Choć i tak jest taniej w porównaniu z wojownikiem i mniej więcej na równi z surą.
Jestem bardzo niezadowolony z tego, że pokazujesz być może nowym graczom sposób (nielegalny) na robienie pieniędzy. Jestem przeciwnikiem bocenia i w sumie to pokazuje jak gracz jest słaby i bezmyślny - ot kolejne ,,bo wszyscy tak robią". Potem jest płacz, że konto zbanowali ... kiedyś nawet taka anegdotka, na oficjalnym forum metin2 ktoś zastraszał pozwem do prokuratury.
Wszyscy jadą FishBotem, a jest multum innych sposobów do zarobienia, tylko po co, skoro można iść na łatwiznę?

Troszkę ogólnikowo, znów brak jakiegoś ,,jaja", mogłoby być nieco soczyściej. Wydaje mi się, że to taki zlepek informacji o ninjy i być może, że masz małe doświadczenie w graniu tą postacią. Z krytyką się wstrzymam, by nikogo nie urazić. Powiem tylko, że będzie lekko powyżej 6.5/10 tak na zachętę.
Nie ma żadnego specjału, ale też znów nie jest tragicznie. Młodszym graczom może pomóc.
 
-Fish bot (np. od kamera)
Osobiście nie polecam, szybko można wyrwać bana. Chyba, że zna się dobre miejsca do bocenia :D

Poza tym świetnym sposobem na bezstratny exp jest lurowanie w v1 nawet na 40 lvl, tylko konik potrzebny.
 
Maggie26 napisał:
-Fish bot (np. od kamera)
Osobiście nie polecam, szybko można wyrwać bana. Chyba, że zna się dobre miejsca do bocenia :D

Poza tym świetnym sposobem na bezstratny exp jest lurowanie w v1 nawet na 40 lvl, tylko konik potrzebny.


Nie zachęcam do takich rzeczy bez zaplecza pieniężnego. Otóż taki ninja to za dobry nie będzie potem w niczym. Skończy się bez możliwości do zarabiania, z takim sobie eq i marnymi skillami. To właśnie rzecz, którą niektórzy ninja robią bezmyślnie, niby wbijają ten poziom, ale tak naprawdę marnują czas.
 
Dobry poradnik ;D
Jak dla mnie to nie potrzebny FishBot bardzo lubię sam łowić ryby ;]
 
Back
Do góry