funko fusion

MOBA [TuT]Jak zagrać w bete Lol'a i co ona daje ?

R

RaczQ

Gość
Witam. Od razu przejdę do rzeczy. Beta Lol'a daje dużo możliwości. Postacie i uptade'y wychodzą tam kilka dni wcześniej. Dodatkowym plusem jest to, że dostajemy tam 4000 rp i 10000 ip co tydzień ! + Premia za dodatkową aktywność !

1. By zagrać trzeba wejść na strone https://pbe.leagueoflegends.com/pl/signup/index.

2. Następnie wpisujemy wszystkie dane i przy region zaznaczamy Public Beta Environment.

3. Krok trzeci, po rejestracji klikamy Pobierz Grę Public Beta Client. Teraz pewnie powiecie "Tak, ale po co mi klient do Lol'a skoro już mam?" Otóż by zagrać na becie, trzeba mieć innego klienta.

4. Po ściągnięciu wypakowujemy paczkę i klikamy lol.launcher.admin.Czekamy aż się załaduję.

5. Logujemy się na konto. Zrób kilka razy re-log'a aby kasa i poziom się załadowały. Jeżeli nie będziesz miał czegoś. Nie martw się, nie długo powinny się pojawić.

Poradnik pisany na szybko. Gdy będę miał czas, to ładnie go obrobię i dodam ss'y. Pewnie zapytacie , to po co go robiłem. Robiłem go po to abyście mogli pograć na becie nie szukając odpowiedzi na innych forach już teraz.
 
Re: Jak zagrać w bete Lol'a i co ona daje ?

Jest do przodu o patch i masz all postacie itp.
 
Back
Do góry