funko fusion

Strzelanki [TuT] Jak dobrze grać ?

J

JokePL

Gość
Siemano!
Ostatnio miałem wolne od szkoły i dużo myślałem nad zrobieniem krótkiego, ale też bardzo przydatnego poradnika. Jakoś tak dziś zebrałem wszystkie ważne informacje i teraz siadam do napisania tego ;) Chciałbym tylko zaznaczyć, że te informacje które tutaj zamieszczę, mogą być oczywiste...
A więc do dzieła
!


Dużo osób mówi, że żeby być lepszym w grach, np fps, trzeba dużo grać. ŹLE!

Punkt 1.

-Żeby bardziej ogarniać w grach fps, nasz mózg musi... myśleć.. lepiej niż przeciętnie ;D
Więc aby się tak stało, polecam np. grać 1h np w Call Of Duty i zrobić sobie małą przerwe, np wyjść na dwór i posiedzieć z 15 min, albo zrobić sobie jakieś ćwiczenia, np brzuszki czy też pompki, napić się czegoś i od razu człowiekowi lepiej, prawda
?


Punkt 2.

-Wyśpij się. Gdzieś na internecie widziałem tabelkę, ile powinna spać osoba w poszczególnym wieku. Wg mnie, najlepiej iść spać około godziny 21-22 wyspać się i o 9 wstać, wywietrzyć pokój wejść pod prysznic i... zjeść dobre, syte, śniadanie!

Punkt 3.

-Żeby nam lepiej szło, polecam przygotować sobie wszystko w pokoju, aby żadna, nawet ta najmniejsza rzecz, nas nie wkurzała... W moim przypadku, jeżeli np, ręce źle leżą koło klawiatury, to już w żadnej grze mi dobrze nie idzie...

Punkt 4.


-Jeżeli w grze są jakieś noob tubery, cheaterzy i tym podobne, wyjdź, lepiej się nie wkurzaj, nie pisz nawet że go będziesz raportował czy coś w tym rodzaju, najlepiej to olej i wyjdź z lobby.

Punkt 5. (ostatni jak na ten moment )

-Zrelaksuj się... Najlepiej jest sobie puścić cicho(albo głośno, jak kto woli, ja wolę cicho bo gram na słuchawkach i muszę słyszeć kroki ) ulubioną piosenke, stacje radiową i grać. Nie za długo nie za krótko. Do grania polecam też zaopatrzyć się w jakąś czekolade i wodę mineralną xD


Klasy, które mogą sprawić, że będzie Ci się grało lepiej !
Rusher :
Broń podstawowa : P90 + tłumik
Broń zapasowa : Spas
Perki :
-Szybkie przeładowanie
-Pewna ręka
-Moc obalająca
Semtex + 2 stuny
Sniper :
Broń podstawowa :Intervention + FMJ
Spas
Perki :
Moc obalająca
Pewne celowanie
Szybkie ręce

Nóż do rzucania ( ewentualnie semtex ) 2 stuny

Jak na ten moment to na tyle, będę starał się aktualizować temat, ale to przyjdzie z czasem ;)

Mam nadzieję, że poradnik się przydał, nie chce żadnych plusów, ale jeżeli chcesz mi pomóc, to bardzo prosiłbym o subskrypcje mojego kanału na youtube i polecenie go znajomym ;)
 
Zrobiłeś to takimi ciemnymi kolorami, że nic się nie wyróżnia i źle się to czyta :/ No ale nawet ładnie +1
 
Dużo osób mówi, że żeby być lepszym w grach, np fps, trzeba dużo grać. ŹLE!

Moje zdanie brzmi: PRAWDA. Praktycznie żadne z wyżej wymienionych punktów nie oddziałują na grę. Jak już się gra chwilę, to wszystko robisz mechanicznie. Rzekłbym pracujesz jak maszyna, dosłownie. Widząc przeciwnika automatycznie nakierowujesz na niego i w zależności jakiej broni używasz (również trzeba wyczuć i ograć się danymi broniami) mieszasz go z błotem. Zaczynając swoją przygodę z MW2 lamiłem niemiłosiernie, staty były ujemne bądź czasem lekko na plus. Jak już miałem przegrane te około 200 godzin wszystko przychodziło łatwiej - różnica zabójstw do śmierci rzadko była mniejsza niż 15, w co 2 czy 3 rundce był nuke. Wcale nie było to zależne od śniadania, czy może od snu. Trzeba po prostu łupać i skill przyjdzie z doświadczeniem. Zgodzić się mogę jedynie z punktem 4 :)

Co do klas - każdy ma swoją ulubioną i niekoniecznie Twój wybór musi oznaczać łatwiejszy start. Z mojej strony proponowałbym ump+ tłumik, spas etc. ale to jest tylko i wyłącznie subiektywna ocena, więc newbie player nie musi się sugerować naszymi opiniami. Gracz musi wyczuć broń, bo każda na swój sposób jest dobra. Również wszystko jest zależne od mapy, bo jeżeli trafi się otwarty teren, to lepiej wziąć coś z mniejszym recoilem (lekkie karabiny maszynowe) i mocnym dmg. Także próby rozpiski broni "lepszych na start" są bezsensowne.
 
Kolory poprawię, gdy wrócę ze szkoły, dziś będę poprawione

A co do kolegi @up

U mnie tak jest, że musze sobie dobre śniadanie zrobić i być taki rześki, podobnie jest z tym graniem. Jak gram długo to niestety mam lekko opóźnioną reakcje jak zobaczę przeciwnika i czuję się senny... Możę ten poradnik to tylko sposoby dla mnie ? ;x
 
Może ktoś się zgodzi jeszcze z Tobą, ale z mojej strony to nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Czasem też po paru piwach się grało, a i tak się ugrywało rundki. A i zmień ten zielony kolor szczególnie, bo żeby przeczytać musiałem sobie zakreślić cały tekst
 
Back
Do góry