funko fusion

MMORPG [TuT] Evie Scythe by duchu

D

duchu65

Gość
Witam :)
Po przeczytaniu ostatniego poradnika który pojawił się na tym forum o Evie Scythe prawie się popłakałem z żalu i śmiechu tak więc przedstawię wam moją wersje poradnika.Wszystkie obrazki będą z vindictus wiki więc tut jest w całości poza obrazkami mój :)

500px-Evie_Concept_Art.png
Ogólny Opis
Evie Scythe można zacząć nią grać od 24lvla po skończeniu Skill Story:Battle Scythe, początkowo może wydawać się słaba ale uwierzcie na wyższym lvlu da się nią namieszać ;) DMG z Kosy jest średnie i sama kosa nie jest też turbo szybka ale przy odpowiedniej kombinacji można naprawdę ostro przy..ebać ;) Grając Evie z Kosą Bojową nosimy tak samo jak przy staffie Cloth Armor, może wydawać się dziwne bo nie daje STR które daje dmg z kosy ale tak naprawdę chociaż Kosa to fizyczne obrażenia bardziej stawiamy na INT ponieważ na wyższych lvlach mamy kombinacje skilli typu STR ATT. -> STR ATT. -> STR.ATT -> MAG.ATT z fizycznych obrażeń i tak nie otrzymamy potężnego dmg chociaż by dlatego że postać co lvl dostaje INT a nic do STR dlatego najlepiej skupić się na tym ostatnim ogniwie Mag.Att dla przykładu na 38lvlu dostajemy skilla kombinacje 4x Str Att uderzające po około 250 na tym lvlu i ostatni Mag Att uderzający za 2.5k w 3 mobki. Jest różnica ;)
Ok to na tyle.

Skille


Battle Scythe Mastery
Battle_Scythe_Mastery_%28Skill%29.png

Pozwala nosić lepsze Kosy a także zmniejsza ich wagę MAX

Battle Scythe: Blink
Battle_Scythe-_Blink_%28Skill%29.png

Teleport, Podstawa u Evie Scythe bez tego ani rusz : na początek wystarczy na F później jak będzie więcej AP MAX

Magic Mastery
Magic_Mastery_%28Skill%29.png

Dodaje nam magiczne DMG oczywiście MAX

Intelligence Mastery
Intelligence_Mastery_%28Skill%29.png

Dodaje INT. MAX

Magic Critical Hits
Equipment_Knowledge_%28Skill%29.png

Magiczne Krytyki. Dodajemy na 1lvl bo daje 10% później idzie po 1% a zżera dużo AP

Battle Scythe: Mark of Death
Mark_of_Death_%28Skill%29.png

Mocny Skill od INT, Dystansowy doajemy na 1lvl, na 38 dostaniemy mocniejszy z takim samym działaniem

Battle Scythe: Bloody Thread
Battle_Scythe-_Bloody_Thread_%28Skill%29.png

Mocniejsza wersja Mark of Death, dystansowy atak w kilka mobów : MAX

SP: Insane Reaper
SP_Insane_Reaper_%28Skill%29.png

Skill SP czyli działa po naładowaniu PKT SP, które ładują się wraz z zabijaniem przeciwników: Dodaje Staminy co jest bardzo dobrym Party Buffem MAX

Eagle Talon
Eagle_Talon_%28Skill%29.png

Skill ładujący się w biegu... podczas biegu Evie tworzy kule energii którą po wciśnięciu PPM wciska w wrogów zadając DMG :słaby skill ale przyda się 1lvl nie więcej

Revive
Revive_%28Skill%29.png

Wskrzeszenie Członków Drużyny, przy wskrzeszeniu odejmuje nam 100% naszej Staminy : max lub 1lvl (według uznania)

Podsumowanie:

Plusy:

- Da rade grać solo (przy Evie Staff jest to już trochę trudniejsze)
- Duże hity w krótkim czasie
- Nie musi czekać na załadowanie paska skilli (tak jak u Evie Staff)
- Blink - najważniejsza zaleta gry Evie Scythe jak opanujemy te teleporty jesteśmy nietrafialni :)
- Szybsza od Evie Staff

Minusy:

- Mniejsze DMG niż Evie Staff
- Brak Mana Amber

Dlaczego Evie Scythe ?

Hmmm... tak szczerze nie można ostatecznie powiedzieć że któraś Evie jest lepsza, obydwie robią masakrę każda na swój sposób zależy już od typu gracza ;). Ja osobiście wole szybkość i uniki niż DMG więc dlatego wybrałem Scythe :)​

To na tyle :) Opisałem postać i najważniejsze skille, mam nadzieje że przekonałem kogoś do gry Evie Scythe ;)
Pzdro.
 
ShaDow napisał:
A mi nie -.- Kto w ogóle gra w takie gry ? ;d

Nie rozumiem twojego posta, temat jest o czym innym jeżeli chcesz podyskutować o grze to masz temat
Kod:
http://www.gamesboard.pl/viewtopic.php?f=244&t=2757
Kto gra w takie gry ?? np Ja bo lubię takie gry, a Ty możesz lubić coś innego nie każdemu musi się podobać, patrząc na twoją sygne grasz w CS też nie rozumiem ludzi którzy w to grają ;)
 
Tak poradnik bardzo dobry , jednak mnie takie gry nie pociągają :<.Ale co do poradnika to na 5+ ;p.
 
Może troszkę źle się wyraziłem. Chodzi mi o to, że jeżeli jest tworzony samouczek, to takie zatytułowanie wątku "Ogólny opis" powinno być wstępem do rozwinięcia. Chyba to mnie zmyliło, bo jako tako rzeczywiście jest to w pewien sposób poradnik :) Mimo to troszkę za krótkie jak dla mnie. Nie bierz też tego do siebie bo po prostu lubię się czepiać szczególików ;)
 
Spoko, ale moim zdaniem nic nie brakuje gdzie expić nie będę opisywać bo w tej grze nie ma expowisk z mobami tylko są dungi na dany lvl i na to się chodzi

Skoro piszesz na początku że to jest opis, później że jest to jako tako poradnik napisz czego ci tutaj brakuje, ja bardzo chętnie dopiszę :)
 
Back
Do góry