funko fusion

MMORPG [Tut]BULIDY I STATY

  • Thread starter Thread starter Sylwek150c
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
S

Sylwek150c

Gość
Witam dawno nie gralem w metina ale mam duzo wiadomosciu dzieki ktorym mozecie osiagnac topke w bardzo krotkim czasie poradniki bede wstawial 1-2 w tygodniu lub nawet 3 dziennie zalerzy czy bede mial czas wiec zaczynamy.
Dzis na poczatek opisze jak najlepiej ukladac staty i przedstawie pare bulidow dla poszczegolnych klas.
Zacznijmy od najbardziej popularnej chodz nie najlepszej klasy czyli,
WOJOWNIK
Wojownik opiera sie na swojej sile lub obronie, jest bardzo dobry w expie.
BODY-
2witalnosc:1sila:1zrecznosc
Tym bulidem wbilem 69lvl na PL.
aura-wir-szarza(ktos sobie pomysli najgorszy skil ale nie przy expie bardzo potrzebny)-trzystronne-berek
MENTAL-
2sila:1witalnosc:1zrecznosc
silne-duchowe-tapniecie-obojetnie

Teraz postaram opisac troche mniej popularna ale bardzo przydatna w expie klase czyli
SZAMAN
Szaman jest to klasa ktora prawie wogole nie wystepuje pojedynczo. Owa klase ''wynajmure'' sie zeby bufuwala np wojownika dzieki czemu szybcie deda potwory lub nie musi uzywac potkow.
SMOK-
2inteligencja:1witalnosc:1zrecznosc
Pomoc-blogoslawienstwo-skowyt-strzelak-talizman- odbicie
HELER
2inteligencja:1witalnosc:1sila
Niestety bulidu najlepszego wam nie podam bo wbilem tylko 30lvl i nie bede wam doradzal.
NINJA
Ninja tak jak szaman jest czesto wynajmowany, lecz nie pod bufowanie tylko lurowanie-zbieranie mobow z luku.
DANGER
2sila:2zrecznosc
zasadzka-wirujacy-trujaca-obojetnie
ARCHER
2zrecznosc:2sila:1inteligecja
Bulidu najleoszego nie znam gralem malo ta klasa
SURA
Sura to klasa tak jak wojownik czyli dobra w expie lecz opiera sir na atakach magicznych.
WP
2inteligencja:1witalnosc:1sila
Ostrze-zbroja-wir-strach-palec
BM
NIGDY NIE GRALEM!!

Kolorki itp dodam jak bede mial wiecej czasu.
 
Poradnik niestety bardzo słaby. Te buildy są po prostu do du*y :D

Krótkie sprostowanie,
Body wit 1 sil 2 lub na odwrót, Aura -> Berserk -> wir -> 3stronne/szarza
mental wit 2 sil 1, Silne -> Duchowe -> walnięcie -> tąpnięcie
Szamanem lepiej w ogóle nie zaczynać, chyba, że chcesz robić jako "dzi*ka" innych klas ^^ chyba, że masz super duper eq 5b + postać którą możesz się podexpić
Sura WP - Skille ofensywne rosną głownie dzięki sile nie int, 2 sil, 1 wit. Ostrze -> wir -> palec -> zbroja/rozproszenie
Sura BM - ja robiłem najpierw full int, starałem się wymaksować do 120, potem dopiero wit, build do pvp - Duszek -> Mroczne ud. -> Mroczna Sf. -> Ochronka. do pvm Ogniste ud. -> mroczne ud. -> sferka -> duszek/ochronka
Dagger - jeśli mamy sporo hp z eq to 2 sil 1 zr. Zasadzka -> wirujący -> szybki -> chmura

To by było na tyle xd
 
Zręczność u wojownika nie jest potrzebna na wczesnym etapie rozgrywki. Dodawanie w nią to marnowanie punktów (choć w przyszłości to się i tak wyrówna) i marnowanie potencjału wojownika.
Build jaki zastosujemy może być naprawdę różny, w zależności od tego jakie itemy posiadamy i jak rozwijamy postać (drop/zwykły).

@UP
... nie wypowiem się na temat tego komentarza co do szamana.
Owszem jest trudno, ale to oddziela laika od profesjonalisty.
 
A ja z wami sie nie zgodze szaman to byla postac od ktorej zaczelem gre i wbilem 67 lvl a dobiero potem zaczelem grac bodym.

Ty bulidy nie sa ani do pvp ani do pvm one sa iniwersalne.
 
Ja do szamana nic nie mam po prostu wiem jak jest. Katorga w porównaniu do innych klas. Fakt faktem dobry szaman jest w stanie złożyć w pvp kogo zechce. Podałem tutaj przykład szamanów "buffów", którzy na eq w ten sposób nigdy nie zarobią.
 
Sylwek150c napisał:
A ja z wami sie nie zgodze szaman to byla postac od ktorej zaczelem gre i wbilem 67 lvl a dobiero potem zaczelem grac bodym.

Ty bulidy nie sa ani do pvp ani do pvm one sa iniwersalne.


To Ci się chwali. Ja się zgodzę, że szaman to szmaciarz tylko jak idzie bezmyślnie w buffowanie, bo wtedy to już nie ma co robić w konsekwencji.
Btw. Wnioskując po tym co powiedziałeś te buildy są do niczego xD
 
A coto ty filozof?
Ja dalej zostaje przy moim zdaniu
Szaman - klasa trudna do expa na malym lvl po 45 expi lepiej od woja.
Trzeba umiec grac, jak ktos umie to i w zbroji na 1 lvl wbije 50lvl
Tajemnice szamana opisalem w moim poradniku moze i gra sie na fish bocie ale i dobrze mozecie sami lowic rybki po nocach.
 
Back
Do góry