funko fusion

MOBA TRYB PORO

Re: LoL

Taki troche Aram, gra jak gra. Tylko po jakimś czasie tworzy się król PORO który jest wielki, gruby i bije jakimiś tam skillsami.
Ogółem 2/10.
 
Zwykły aram z dodatkiem poro. Na owym trybie są tylko dwa summoner spelle, jeden to taki, że rzucamy Poro i gdy kogoś trafimy to klikając drugi raz możemy się do rywala przeteleportować, dodatkowo jak jakaś drużyna trafi tym spellem rywali 10 razy to wtedy do twojego teamu dochodzi Poro King który pushuje turrety. Natomiast drugi spell jest taki, że jeśli mamy zespawnionego poro króla to możemy się do niego teleportować np. z bazy.

Tryb taki sobie, jednakże znacznie wolałem URF'a.
 
Zgadzam się w zupełności z tym co piszecie. Ostatnio grałem w tym trybie i faktycznie nic szczególnego i jakoś mnie też nie powalił na kolana. Liczyłem na coś lepszego a tutaj się niemile rozczarowałem. Oceniam ogółem takie coś na marne 2+, ten plus za samą nazwę.
 
No ostro jedziecie po tym ale faktycznie przyznaję wam rację i to w całkowitej zupełności po całości aż się zrymowało. No ja nawet nie ocenię tego na 2+ tylko mniej jak zero. Dla mnie jest to słabizna, która im się całkowicie nie udało niestety i nie wiem co niektórzy w tym widzą.
 
Back
Do góry