funko fusion

MOBA Trollolowe buildy

  • Thread starter Thread starter CeLeS
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
C

CeLeS

Gość
Jakie smiechowe buildy polecacie ? ;>

obecnie testowalem
AD Kennen ( dobry dobry ale nie robi takiego szalu xD chodz ladnie bije z aa )
AP Amumu ( kocur xD takie klepansko ma ;p pogram sobie czesciej nim )

w planach
AD Karthus ( podobno prawdziwy troll )
AP Gangplank ( kanonada!!! )
AP Ashe :)
 
AP GP - widziałem na own3d.tv jak typ rankeda nim grał xD śmiesznie strasznie, był sam na linii z irelką i dostawał porządne baty. Mimo to miał staty chyba 5/6, także na tle swojej drużyny źle nie wyglądało :P
Osobiście chyba spróbuję veigara AD xD
 
Katarina AD, kosmiczny dmg z ulti bo przelicznik na AD jest + 0,5 a na AP + 0,25 xD

Ashe ma chyba strzałe + 1

Blitzem można trolowac na potęgę, ja na niego kupuje Infinty Edge jak jest kryt za 250% normalnie z tym przedmiotem to ja wyciskam ze skilla z E 500% :D Ale można też na niego Rabadonkę walnąć, przez wysoki przelicznik AP do ulti

GP pod AP haha ciężko mi to sobie wyobrazic xD
 
AD Kennen - jest naprawdę mocny, tak jak Katarina czy Malzahar AD :)
AP Ashe ? Lepiej spróboj AP Vanye/Olaf :D
AP Tristana - co ty chcesz, z ulti zabija każdego xD
AP Tryndamere - jedyne co ma to ten heal
AD Soraka - jak się trafi na noobków to można ich pocisnąć

Ostatnio na jakiejś stronce z buildami (chyba nawet na solomid) widziałem jako jeden z najwyżej ocenianych Zielead AD ^^ Spróbowałem, na początku papier, ale z inifnity edge (jak każda postać) ładnie bije ;)

W sumie każdą postacią można zagrać pod AD, kiedyś jak mi się nudziło to spróbowałem wszystkimi postaciami od A do K pod AD. Niezły fun był, szczególnie jak ludzie piszą 'omg report' a później jestem legendą.

BTW wczoraj chciałem tylko 'spróbować' gravesa pod offtanka ;D

gravesn.png
 
Ap Yi.... korwoj cos na ten temat wie xD

tez chyba zaczne robic tak wiekszoscia postaci -.-

ten Yi mial 1200 AP -.-
 
AP Yi jest cześciej grany na rankedach od AD, macan dawno dawno temu pisał, aż się dziwiłem jak się dowiedziałem, ale to racja.
 
AP Yi od dawien dawna był kotem i nadal jest. Fakt, że trzeba trochę umiejętnie nim grać i bardzo uważać w tf'ach, ale jego Alpha Strike jest postrachem przy dużej liczbie AP. Medidation <3.
Nie pamiętam kiedy ostatni raz przegrałem mida, grając AP Yi i mając na przeciwko siebie jakiegos AP'ka.
 
CeLeS napisał:
Jakie smiechowe buildy polecacie ? ;>

obecnie testowalem
AD Kennen ( dobry dobry ale nie robi takiego szalu xD chodz ladnie bije z aa )
AP Amumu ( kocur xD takie klepansko ma ;p pogram sobie czesciej nim )

AP Ashe :)

od kiedy AD Kennen i AP Mumu jest troll buildem O.o
 
bo kennen to typowa postac ap ? ad niby ma stuna ale nie wykorzystuje potencjalu ? a papierowatoscia przebija postacie AD Carry dodac do tego maly range...
full ap mumy gdzie jest papierowe ale dmg robi i smiesznie to wyglada ?
 
@pytel25
Z tego co pamiętam to grało się kiedyś AP nunu na topie, lecz wypadł z mety. Raczej nie bardzo jest to troll. ;/
 
Back
Do góry