funko fusion

Strategie Total War: ATILLA

  • Thread starter Thread starter luki7090
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
L

luki7090

Gość
Zakupiłem tą grę i przegrałem jakieś 20h. Ogólnie gra się świetnie. Motyw wrzucenia nas w czasy upadku cesarstwa rzymskiego jest dosyć oryginalny,a zarazem ciekawy. Bitwy wymagają starannego dopasowania się do tego jakie jednostki ma przeciwnik, by nie wystawić np lekkiej piechoty na atak szarżą konnicy. A wy co uważacie na temat tej edycji gry? Być może nie różni się zbyt wiele jakością graficzną od poprzedniej części, a większość graczy pisze, że mógłby być to jedynie większy patch ale dla osoby takiej jak ja, która pierwszy raz sięgnęła po ten tytuł nie robi to zbytnio wielkiej różnicy. Ceny dodatków też trochę przesadzone jak na dodanie jednej albo 3 frakcji do gry :/
 
Sprawy DLC do tej gry nie będę komentował bo mam jednoznaczne zdanie na temat płatnych dodatków tego typu. Chciałbym zapytać jak wygląda sprawa optymalizacji? Wydali jakiś patch? Bo świeżo po premierze podobno były problemy z tym elementem.
 
O niczym takim mi nie wiadomo, a sami producenci na steam'ie nic nie piszą. Jedyne takie ,,patche'' ( o ile można je tak nazwać) to te zdzierające z ludzi kasę dodatki. W grze optymalizacja nie wygląda wcale kiepsko. Mój komp łapie się na te niższe wymagania i problemu z lagami nie ma, lecz gdy pojawia się w bitwie 3,5 tysiąca wojsk i wszystkie zaczną prowadzić bitwę w tym samym miejscu no to można poczuć te spadki fps'ów ale to już raczej wina mojego kompa. Podsumowując optymalizacja nie wygląda tak źle ;)
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry