funko fusion

Akcja Top 10 gier Akcji - w które warto zagrać.

  • Thread starter Thread starter SnowPL
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
S

SnowPL

Gość
1. Gta V - Świetna gra, dająca nam ogromne możliwości oferuje nam między innymi:
a. Bardzo dobrą optymalizacje gry.
b. Świetną zabawę przy zabijaniu: zwierząt,ludzi oraz niszczeniu pojazdów i nie tylko.
c. Szerokie możliwości takie jak:
- Możliwość grania 3 protogonistami gdzie w innych częściach nie było to możliwe.
- Możliwość kupowania przez telefon rzeczy takich jak:
Samochodów, Samolotów, Helikopterów.
- Dzwonienia po taksówkę, zapraszania znajomych na spotkanie.
- Ogromną mapę.
- Możliwość, grania ONLINE.
d. Dobra fabułę, oczywiście tutaj można się czepiać, w gta san adreas byłą lepsza.. lecz fabuła tej gry nie jest taka zła..
e. Otwarty świat, na mapie są zaznaczone miejsca gdzie można:
Pójść z kolegami na:
- golfa.
- tenisa.
- piwo.
- rzutki.

2. Star Wars Battlefront - bardzo dobra gra, mi osobiście się podoba nie wiem jak wam, w tej grze nie mamy aż tak dużych możliwości jak w gta, lecz i tak można się naprawdę ubawić przy tej grze.
Gra oparta jest na filmie star wars, owa gra oferuję nam:
a. Świętna optymalizacje gry.
b. Masę dobrej zabawy - i nie tylko.
c. Rozszerzoną i dopracowaną fabułę.
d. Bardzo dobrą grafikę.
e. Możliwość gry online.

3. Battlefield 4 - Bardzo dobra gra, oferująca nam bardzo dobrą rozgrywkę i nie tylko.
Owa gra zapewniam nam:
a. Płynną optymalizacje gry.
b. Tryb MultiPlayer.
c. Świetną grafikę.
d. Dobrą fabułę a co za tym idzie również bardzo dużo ciekawych i fajnych misji do wykonania.
e. Tryb ffp, który się w takich typu grach sprawdza.

4. FarCry 4 - Świetna gra, jak dla mnie... owa gra, jest naprawdę dobra i oferuje nam:
a. Dobrą optymalizacje gry.
b. Bardzo dobrą grafikę.
c. Dużo możliwości.
d. Ogromną mapę.
e. Fabuła, pełno misji do wykonania które zapewnią nam dobrą rozrywkę na dłuższy czas.





@EDIT NA DZIŚ JEST TO KONIEC, GDYŻ JUTRO IDĘ DO PRACY I NIE CHCE MI SIĘ ROZPISYWAĆ DO 22-23.

@EDIT AKTUALIZACJA PLANOWANA JEST NA JUTRO!

@EDIT JEŚLI MACIE JAKIEŚ POMYSŁY, PISAĆ ŚMIAŁO.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Rzeczywiście, jeżeli chodzi o GTA to cała seria, bo każda trzymała całkiem niezły poziom z San Andreas na czele. Od siebie dodałbym jeszcze Hitmana. ;)
 
Nie może chyba zabraknąć bardzo popularnej lecz z trochę zepsutym commiunity CSGO :D
 
Co do battlefront nie powiedziałbym, że warto zagrać.
 
Oj tak, GTA to klasa sama w sobie. Godziny siedziałem przy Vice City, później przy San Andreas. Kilka razy przechodziłem je.

Od siebie dodałbym Diablo i wspomniane wyżej CS GO. Po ciężkim dniu czasami fajnie jest usiąść przed komputerem i rozluźnić się przy strzelankach. Na początku nie rozumiałem jak można kupować fikcyjną broń, która tylko ładnie wygląda w grze. Później zdarzało mi się szukać nowych skinów w atrakcyjnej cenie. Często udało mi się upolować ciekawe skiny w sklepie internetowym na xyz.io ~Plajer
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Myślę, że po premierze Code Vein trzeba będzie uzupełnić listę o tę grę ;) Akcja umieszczona w postapokaliptycznej rzeczywistości, gdzie jedynymi ocalałymi są wampiry. No i opcja wysysania krwi z potworów, która daje różne fajne zdolności. Nie mogę się doczekać :D Trochę mnie martwi konieczność wyboru kompana sterowanego przez komputer, ale zobaczymy jak to zostało rozwiązane.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry