funko fusion

MMORPG Tibia zmienia się w grę Pay-For-Death

Jak co poniektórzy z was wiedzą, Tibia posiada specjalny system błogosławieństw, które w przypadku śmierci redukują minusy o kilka lub kilkadziesiąt procent.

CipSoft ma zamiar wprowadzić do gry kolejne dwa błogosławieństwa. Tutaj macie cytat:
Pełna ochrona błogosławieństw zapewni redukcję straty doświadczenia i killi w przypadku śmierci o 56%

Kolejną nową rzeczą jest specjalny system "Death Redemption", który pozwala wykupić własną śmierć. Musimy to jednak zrobić w ciągu 24h od momentu śmierci, inaczej taka "okazja" przepadnie.

Jak widać, CipSoft chce wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy ze swojej produkcji. Nie jest to nic niespodziewanego, ale miejmy nadzieję, że nie zapędzą się za bardzo. :D
 
Niestety tibia to już nie to samo co w latach 2005-2008 gdzie wystarczyło kupić pacca za 90 PLN...Niestety teraz bez wkładu paru stowek co jakiś czas ciężko zaistnieć na jakimś serwerze...
______
Zapraszam na portal ogłoszeń darmowych.
 
Ostatnia edycja:
Trudno się nie zgodzić z moim przedmòwcą . Ja gram w Tibie od 6 lat i te zmiany są coraz gorsze. Zdecydowanie odwiedzają tych bogatszych graczy których stać na inwestowanie w grę
 
Heh ta gra już dawno poszła w "komercję" pamiętam czasy jak było prawdziwe pvp, wojny itp.
Swoją drogą mojego pierwszego pacca kupiłem wtedy za Fire Sworda - początki Danubi to były :)
 
Back
Do góry