the sims 3

  • Thread starter Thread starter black0203
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
B

black0203

Gość
witam !
mam problem z grą the simss 3 ... zostały one ściągnięte z internetu. gdy je włączam działają normalnie przez jakieś 10 minut , następnie się zawieszają i jedynym sposobem wyjścia z gry jest restartowanie laptopa. zeskanowałam laptopa , usunełam niepotrzebne pliki , zzdefragmentowałam dyski , wgrałam na nowo simsy , lecz dalej występuje ten problem . bardzo prosze o pomoc , z góry dzięki :)
 
Pirat = brak tolerancji z naszej strony. Masz czas na wytłumaczenie się - niedługo zamykam ten temat.
 
Ściągnij z innego źródła lub bardziej rozsądny sposób - kup, bo ta wersja jakaś felerna i pewnie jakieś pliki się pierdzielą przy instalacji.
 
Witam!

Rozumiem, że masz problem z działaniem gry The Sims 3. Spróbuję pomóc Ci jak najlepiej potrafię. Oto kilka możliwych rozwiązań:

Aktualizacja sterowników:
Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej oraz inne ważne aktualizacje systemowe. Czasem stare sterowniki mogą powodować problemy z działaniem gier.

Sprawdzenie kompatybilności:
Upewnij się, że Twój laptop spełnia minimalne wymagania systemowe dla The Sims 3. Czasem problemy z wydajnością mogą być wynikiem zbyt dużego obciążenia sprzętu.

Jeśli te kroki nie pomogą, może być warto rozważyć zakup legalnej kopii gry, która będzie bardziej stabilna i spełnia wszelkie normy techniczne.

Mam nadzieję, że te propozycje pomogą Ci rozwiązać problem z grą! Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, śmiało pisz.

Pozdrawiam!
 
Back
Do góry