funko fusion

RPG The Elder Scroll III: Morrowind

  • Thread starter Thread starter OpoleBestt
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
O

OpoleBestt

Gość
Magia najlepiej breton
Złodziej najlepiej Khajiita lub Leśnego elfa,
Khajiici i Argorianie nie noszą butów (nie mogą) Więc w tych rasach niezwykle ważna jest umiejętność "Bez Zbroi"
Brutalni i potężni wojownicy to Ork I Nord
Jeśli nie zdecydujesz się na konkretną postać to wybierz którąś z tych Mroczny Elf (połowa mieszkańców to Mroczne Elfy), Argorianie. Z tymi dwoma klasami będzie najłatwiej się dogadać ponieważ jest ich najwięcej.
Najgorszymi rasami są: Elfy wysokiego rodu(żadnej premii do broni) i Cesarscy(trzy premie do broni, ale na początek gry jest potrzebna tylko jedna umiejętność, więc bezużyteczne).
Po wybraniu rasy udajemy się do drzwi i otwieramy je spacją (ja zmieniłem na e a skok na spację). W środku Podejdź do starca i rozmawiaj z nim ;).
Zostaniesz po proszony o podanie dwóch informacji o tobie, Klasy postaci oraz znak zodiaku.
Klasę można wybrać po przez odpowiadanie na pytania (wtedy zostanie wybrana adekwatna do twoich odpowiedzi), Wybrać z listy oraz zrobić swoją.
Teraz znak zodiaku, wybierasz jakiś znak każdy ma swoje specjalne premie.(Dama dużo premii do osobowości i wytrzymałości, Węża i Czeladnika nie polecam ponieważ znaki dają też kary a te dwie ostatnie jakie podałem to jest porażka).
Jak już odpowiedziałeś na pytania będziesz po proszony i sprawdzenie czy dane się zgadzają ;D.
Po zakończeniu zabieramy papiery z biurka po prawej i wychodzimy drzwiami po lewo ;) nie zapomnijmy po sobie zamknąć drzwi ;P. (będziemy mogli zwinąć co tylko się da by sprzedać za grosze).
Weź sztylet i co tylko chcesz tylko niech nikt Cię nie nakryje !
Wychodzimy na dwór przed nami 2 drzwi i po lewo beczka zabierz pierścień.
Porozmawiaj z człowiekiem z lewej w drugim budynku ;) naucz się rozmawiać z ludźmi. Pytaj o wszystko co tylko możliwe, Wręczy Ci on dwa przedmioty, weź i wyjdź przez kolejne drzwi, wyjdziesz na wolność do Seyda Neen.
Teraz możesz oddać pierścień lub zostawić sobie (przyda się na początku ale później dupa) Oddać można dla niejakiego Fargotha On w zamian opowie o tobie kupcowi co da Ci zniżkę na rzeczy u najbliższego kupca ;).
Teraz porozmawiaj z Vodaniusem Nucciusem dzięki niemu będziesz miał zniżkę na łazik (transport bez wysiłku), idź do Darvama Hlerana i powiedz ze przysyła Cie ten vodanius. Później wróć do vodaniusa i kup pierścień za 100 sztuk złota ;). Tyle więcej nie będę zdradzał ;) Miłej gry.
Opiszę tylko jakie są możliwe drogi w grze ;)
1. Zajęcie się wątkiem głównym:
- Rola cesarskiego agenta jest bardzo ciekawa ;), i interesująca. dlatego można od razu udać się do Balmory - łazikiem szybciej ale ciekawiej i niebezpieczniej na piechotę ;).
2. Zajęcie się kampaniami pobocznymi:
- Ja polecam jednocześnie przy graniu wątka głównego zająć się kampanią poboczną, jest ich kilkanaście np. Gildia Złodziei, G. Wojowników, Magów lub zabójców. Możesz wykonywać zadania od legionu cesarskiego, Kultu Tamriel (cesarska religia) Lub Świątyni (rdzenna religia mieszkańców). Wreszcie możesz przystąpić do jednego i tylko jednego wielkiego rodu Hlaalu (kupcy albo złodzieje?), Redoran (szlachetni wojownicy) i Telvanni (magowie). A może też wykonasz parę zadań dla któregoś ze starożytnych bóstw [...] Jest ogorm rożnych organizacji ;).
3. Zadania poboczne (pojedyncze):
- Jest ich naprawdę sporo, choć nie tak dużo jak w kampaniach. Ale pierwsze zadania można wykonywać już w seyda neen Wyżej parę opisałem.
4. Odkrywca i badacz świata:
- Wyspa jest ogromna i jest wile miejsc nie związanych z zadaniami więc można spokojnie sobie zwiedzać i badać świat Morrowind. ale po co? po to by znaleźć ciekawe rzeczy czy zdobyć doświadczenie.



Grafika 7.5/10 Czemu tak wysoko Bo z boostami i modami można spokojnie osiągnąć lepszy rezultat niż w "Oblivionie".
Fabuła 7/10 Nie wiem czemu ale lepiej mi się w tą cz. gra niż w nowszą .
Czas grania 10/10 Ogromna mapa dużo modów i paczek.
Trudność -/10 Czemu nic ponieważ każdy sobie może ustawić poziom gry miłe.
Ogólna ocena 8.9/10 Najlepsze jak narazię wydanie TES'a.

Naprawdę polecam grę I życzę miłej gry pozdrawiam Nie !
 
Back
Do góry