funko fusion

the Craw 2 problem z uruchimieniem

piterwslk

Użytkownik
Witam posiadam pewien problem z gra w temacie poniewaz wczoraj kupilem wersje cyfrowa gry pobralem i zainstalowalem tego samego dnia po uruchomieniu gry wszystko bylo okej lecz musilem na chwile wylaczyc kompa dlatego postanowilem zamknac gre , zaden z przyciskow nie zadziala co jest dziwne ani esc ani nic wiec zminimalizowalem gre i na pasku zadan zamknąlem okno gry , pare minut pozniej uruchamiajac gre pojawiil sie czarny obraz i pare sekund pozniej gra sie sama zamknela i jest az do teraz , instalowalem od nowa pare razy oraz pobieralem od nowa 2 razy i nic nie jest w stanie mi jej poprawnie uruchomic pojawia sie tylko okno uplay i nic , prosze o pomoc poniewaz ciezko jest kupic gre za 280 zl i w nia nawet nie moc pograc mimo ze sprzet mam bardzo dobry procek i7 karta nividia gf 1060 6 gb v ram , zaznaczam ze inne gry jak chocby bf1 chodza na ultra i nie mam z nimi zadnych problemow , tak jakby cos mi ta gre zamykalo
 
Witam,

Przykro mi słyszeć, że masz problemy z uruchomieniem gry. Spróbujmy razem znaleźć rozwiązanie.

1. **Aktualizacje sterowników**
Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej. Mogą one rozwiązać wiele problemów z kompatybilnością.
- Sprawdź aktualizacje na oficjalnej stronie producenta karty graficznej (Nvidia GeForce).

2. **Sprawdzenie spójności plików gry**
Platformy, takie jak Uplay, oferują opcję weryfikacji plików gry. Spróbuj uruchomić ten proces, aby upewnić się, że żaden plik nie jest uszkodzony.
- Otwórz Uplay, przejdź do zakładki z grą, kliknij "Właściwości" i wybierz opcję "Sprawdzenie plików gry".

3. **Wyłączenie oprogramowania antywirusowego**
Czasami oprogramowanie antywirusowe może powodować problemy z uruchamianiem gier. Spróbuj wyłączyć tymczasowo program antywirusowy i uruchom grę ponownie.

4. **Uruchomienie gry jako administrator**
Spróbuj uruchomić grę, klikając prawym przyciskiem myszy na ikonie gry i wybierając "Uruchom jako administrator".

5. **Zaktualizowanie systemu operacyjnego**
Upewnij się, że Twój system operacyjny jest aktualny. Czasami nowe łatki i aktualizacje mogą poprawić kompatybilność z grami.

Jeśli powyższe kroki nie rozwiążą problemu, rozważ skontaktowanie się bezpośrednio z pomocą techniczną Ubisoft, dostarczając im jak najwięcej szczegółowych informacji o swoim problemie.

Mam nadzieję, że jedno z powyższych rozwiązań pomoże Ci uruchomić grę. Powodzenia!
 
Back
Do góry