funko fusion

MMORPG The Burning Crusade Film

D

D34th

Gość
Sam wpierw nie wierzyłem że to co znalazłem jest tym czym myślałem ale.. tak! Ludzie wykonali filmik , który powoli przeprowadza Nas przez największe wyzwania na World of Warcraft The Burning Crusade.




Serpentshrine Cavern siedzibe Lady Vashj i Jej sług - Hydross the Unstable , The Lurker Below , Morogrim Tidewalker , Fathom-Lord Karathress , Leotheras the Blind.

Tempest Keep siedzibe Kael'thas Sunstridera i Jego sługów - Al'ar , High Astromancer Solarian , Void Reaver.

Hyjal Summit miejsce ostatniej misji Warcrafta III Reign of Chaos gdzie zmierzamy się z adiutantami Archimonde - Rage Winterhill , Anetheron , Kaz'rogal , Azgalor i nim samym.

Black Temple siedziba władcy Outlandu Illidana i Jego sługów - High Warlord Naj'entus (nagi) , Supremus (demon) , Shade of Akama (dranei) , Teron Gorefiend (death knight) , Gurtogg Bloodboil (plugawe orki) , Reliquary of Souls (demoniczne esencje) , Mother Shahraz (demon) , The Illidari Council (krwawe elfy).

Taka jest kolejność instancji i bossów z jakimi zmierzają się bohaterowie podczas filmu. Przy krótkim opisie Black Temple w nawiasach przy imionach bossów chciałem podkreślić jakie rodzaje zastępów armii Illidan zrekrutował aby utrzymać Swoją pozycje - Władcy Outlandu.

Pozdrawiam D34th.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry